Aktywny Sopot

W grudniu Hipodrom tętni życiem

W grudniu Sopocki Hipodrom zaprasza na ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody dla dzieci i młodzieży. Odbędą się one w dniach 14-16 grudnia na Hali Pomarańczowej.

Po Zdrowych Sobotach czas na Aktywne Niedziele

W ramach kampanii społecznej „Po zdrowie do ERGO ARENY” w kalendarzu hali pojawiły się Aktywne Niedziele. W ramach cyklu można skorzystać z bezpłatnych treningów sportowych, warsztatów psychologicznych i wykładów o zdrowiu. Spotkanie już w niedzielę, 16 grudnia, w godzinach 10.00-15.00. Wstęp jest wolny.

Spal kalorie po świętach na miejskim basenie  

Po świątecznym obżarstwie: pierogach, kutiach, uszkach i barszczach, warto pomyśleć o szybkim spaleniu nagromadzonych kalorii. Najskuteczniej możemy stoczyć walkę o doskonałą figurę, dobre samopoczucie, kondycję i zdrowie – pływając. Zapraszamy mieszkańców Sopotu dbających zarówno o zdrowie, jak i kondycję na krytą pływalnię MOSiR przy ul. Haffnera 57.

Trefl Sopot wraca do ERGO ARENY

W poniedziałek, 10 grudnia, Trefl Sopot wróci na własny parkiet i zmierzy się z drużyną GTK Gliwice. Dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej, więc i sopocianie i goście będą chcieli rozpocząć kolejną część sezonu od zwycięstwa. Mecz w ERGO ARENIE rozpocznie się o godzinie 19.00.

Żółto-czarni z nowym trenerem

Fin Jukka Toijala zastąpił na stanowisku trenera Trefla Sopot Marcina Klozińskiego. 46-latek w ostatnich latach prowadził CSA Steauę Bukareszt, z którą dwukrotnie zdobył srebrny medal rumuńskiej ekstraklasy. Toijala podpisał kontrakt do końca sezonu 2019/2020. Asystentem trenera pozostał Krzysztof Roszyk.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...