Kulturalny Sopot

Mololo stajl

W sobotę, 23 czerwca, o godz. 22.00 rusza kolejna edycja Mololo – krótkich spektakli plenerowych przy fontannie na skwerze Kuracyjnym. W tym roku będzie to „Czerwony kapturek w gotik stajlu” – uliczny musical oparty na motywach powieści Salci Hałas „Pieczeń dla Amfy” (Nagroda Literacka Gdynia 2017). Pokazy będą odbywały się przez cały sezon letni aż do połowy września.

Swingujące 3-miasto

Muzeum Miasta Sopotu przez całe lato zaprasza na cykl kameralnych koncertów pt. „Swingujące 3-miasto”, których celem jest promowanie miejscowego środowiska jazzowego. Koncerty odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 19.00 na plenerowej scenie w ogrodzie Muzeum przy ul. Księcia Poniatowskiego 8 w Sopocie. Wstęp jest wolny.

Czy można miesiąc spędzić w bibliotece?

Jak najbardziej! Lipiec w Sopotece (ale nie tylko) zapowiada się bardzo ciekawie.

Zalewski śpiewa Niemena

W 2017 r. minęło pięćdziesiąt lat od premiery jednej z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej, zatytułowanej, „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Z tej okazji, z inicjatywy jednego z najzdolniejszych obecnie polskich muzyków i wokalistów, powstał znakomity projekt „Zalewski śpiewa Niemena”. Znane piosenki Czesława Niemena będzie można usłyszeć w Operze Leśnej 19 lipca. Początek o godz. 20.00.

Czerwiec w Sopotece

Galeria kultury multimedialnej zaprasza w czerwcu na cztery niezwykłe spotkania. Będzie o książkach, filmach i… kotach. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...