Kulturalny Sopot

Bonda, Bader i czyste powietrze w Sopotece

Na grudniowe spotkania zaprasza Sopoteka (Sopot Centrum, ul. Kościuszki 14, poziom +2).

„Odmowa” Rafała Milacha. Wystawa w PGS

Państwowa Galeria sztuki w Sopocie zaprasza na wystawę fotografii Rafała Milacha. Wernisaż odbędzie się 23 listopada o godz. 19.30. Artysta w swoich pracach podejmuje tematy związane z transformacją w państwach dawnego bloku wschodniego. Zdjęcia m.in. z Czech, Gruzji, Azerbejdżanu czy Białorusi można oglądać do 10 lutego 2019 r. Kuratorem wystawy jest jeden z czołowych polskich znawców fotografii Adam Mazur.

O Kwiatkowskim w Sopocie – wystawa i konferencja

Konferencja naukowa „Eugeniusz Kwiatkowski (1888-1974). Historia i gospodarka”, to wydarzenie towarzyszące wystawie „Eugeniusz Kwiatkowski i jego pobyt w Sopocie”, którą do 27 stycznia 2019 r. oglądać można w Muzeum Sopotu. Spotkanie odbędzie się 28 listopada na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Początek o godz. 10.00.

Premiera taneczna w Teatrze BOTO

W Teatrze BOTO 24 listopada odbędzie się premiera spektaklu „Abyss” Katarzyny Ustowskiej i Michała Drabczyka. Przedstawienie to seria symultanicznych zdarzeń, w których artyści posługują się tańcem i muzyką.

Przegląd Teatralny „MASSKA 2018”

Trzydniowe święto artystów niepełnosprawnych i sprawnych rusza 19 listopada w sopockim Teatrze na Plaży. Będą spektakle i warsztaty i spotkania z aktorami.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...