Kulturalny Sopot

III Triennale Sztuki Pomorskiej

Już po raz trzeci Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza na Triennale Sztuki Pomorskiej. Wernisaż odbędzie się 15 lutego o godz. 19.30 i towarzyszyć mu będzie ogłoszenie wyników konkursu. Wystawę będzie można oglądać codziennie od wtorku do niedzieli w godz. 11.00-19.00.

Artystyczny Hyde Park w Dwóch Zmianach

Malujesz, rysujesz, zajmujesz się grafiką i chcesz zobaczyć swoją pracę na wystawie? To możliwe! Przynieś ją do 12 lutego do Dwóch Zmian (ul. Bohaterów Monte Cassino 31). Wystawa jest dla wszystkich, każdy może liczyć na ekspozycję.

Sikorski i Suchocka w Sopotece

Na dwa ciekawe spotkania autorskie zaprasza w lutym Sopoteka. Radosław Sikorski będzie gościem 9 lutego, a 16 lutego będzie szansa na spotkanie z Hanną Suchocką. Oboje opowiedzą o swoich najnowszych książkach. Spotkania rozpoczną się o godz. 12.00.

Rozśpiewane bajkowe podróże

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczny poranek z okazji rozpoczynających się ferii. W samo południe, w niedzielę 10 lutego, w Sali Koncertowej PFK Sopot odbędzie się koncert familijny pt. „Bajkowe podróże”.

Wystawa na 18. urodziny Muzeum Sopotu

„Sopot w rzeczy samej” – to tytuł wystawy, którą od 8 lutego będzie można oglądać w Muzeum Sopotu. Tworzą ją obiekty związane z historią kurortu i jego mieszkańców – meble, obrazy, stare fotografie, pocztówki, mapy, grafiki, listy, stroje z epoki, modne bibeloty, a także biżuteria, ceramika i wiele innych, nierzadko zaskakujących przedmiotów. Wernisaż połączony będzie z wyjątkowym wydarzeniem. Tego dnia muzeum świętować będzie 18. urodziny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...