Rodzinny Sopot

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia

Rękodzieło, balet z rytmiką, a może szachy? Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza do zapisów na zajęcia na nowy rok szkolny 2019/2020. Rekrutacja potrwa do 17 kwietnia.

Rozmowy o młodzieży – jak bezpiecznie wejść w dorosłe życie

„Porozmawiajmy o młodzieży – jak bezpiecznie wejść w dorosłe życie” to tytuł IX Sopockiego Sympozjum, które odbyło się 29 marca 2019 r. w hotelu Sheraton w Sopocie. Organizatorami spotkania byli: Urząd Miasta Sopotu i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uzdrowisko Sopot.

Szkoła Muzyczna zaprasza w swoje progi

Sopocka Szkoła Muzyczna I Stopnia im. St. Moniuszki zaprasza na dzień otwarty. 1 kwietnia, w godz. 16.00-19.00 nauczyciele i uczniowie czekają na wszystkich, którym muzyka jest bliska.

Wiosna przychodzi na Grodzisko

Zwyczaj palenia lub topienia marzanny, czyli kukły symbolizującej zimę, nawiązuje do mitologii słowiańskiej. A skansen archeologiczny Grodzisko od lat przyciąga miłośników słowiańskich obyczajów. Tym razem zaprasza 23 marca na powitanie wiosny.

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i konsultacje dla rodziców. Rusza Sopocki Klub Malucha

Sopocki Klub Malucha na terenie Opery Leśnej wystartuje 21 marca. Będzie to miejsce dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat. Sopocki Klub Malucha powstaje z inicjatywy miasta w odpowiedzi na głosy rodziców, którzy wskazali potrzebę stworzenia takiego miejsca. Korzystanie z niego oraz wszystkich organizowanych tam zajęć jest bezpłatne.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...