Sopot moje miasto

Sopot gra w Orkiestrze!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia, oczywiście Sopot dołącza do wspólnego grania. Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Miastem Sopot zapraszają do klubu Scena (al. Mamuszki 2) oraz na sopocką plażę.

Zdrowie i sport dla niepełnosprawnych – innowacje w konkursie grantowym

Wsparcie kobiet po mastektomii, zajęcia sportowe dla osób z niepełnosprawnościami, wyjazdy rehabilitacyjne i integracyjne, pomoc w wychodzeniu z uzależnień czy zajęcia i wydarzenia sportowe – to tylko niektóre programy, które organizacje pozarządowe będą realizować w Sopocie. Rozstrzygnięty został I konkurs grantowy 2019 r.

Wiatr odpuścił – molo otwarte dla spacerowiczów

w czwartek, 3 stycznia, w późnych godzinach popołudniowych, władze Kąpieliska Morskiego Sopot, w uzgodnieniu z Urzędem Miasta i służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, podjęły decyzję o udostępnieniu sopockiego mola dla spacerowiczów. Wyjątek stanowi głowica mola oraz zejście do przystani, które nadal są zamknięte są dla zwiedzających.

Godziny pracy Urzędu Miasta Sopotu w wigilię i sylwestra  

Sopot u Polaków na Białorusi  

To już sopocka tradycja, wizyta u Polaków na Białorusi w okresie okołoświątecznym. 28 i 29 grudnia z wizytą u Polaków ze Związku Polaków na Białorusi przebywała delegacja Sopotu, w której uczestniczyli m.in.  prezydent Jack Karnowski i radny Tomasz Lipiński.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...