Czyste powietrze – zdrowy wybór

Konkurs "Dbam o czyste powietrze" rozstrzygnięty

Gmina Miasta Sopotu przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku zorganizowała konkurs o nazwie „Dbam o czyste powietrze”. Konkurs miał na celu przypomnieć najmłodszym, że to od naszych codziennych wyborów zależy jakość powietrza, którym oddychamy. Ponadto tematyka przypominała, jak poważne konsekwencje dla środowiska, a przede wszystkim dla zdrowia i życia ludzi niesie za sobą brak dbałości o jakoś powietrza.

Spotkajmy się na Wielkim Ekopikniku Budżetu Obywatelskiego!

Przed nami finałowe wydarzenie Sopockiego Budżetu Obywatelskiego, czyli Wielki Ekopiknik na sopockim rynku. Jak co roku będzie to doskonała okazja do integracji sąsiedzkiej oraz wspólnej zielonej edukacji i zabawy dla całych rodzin. Oczywiście będzie także można oddać głos na wybrane projekty BO. Zapraszamy w sobotę, 16 września.

Sprawdź ofertę na swoje nowe źródło ciepła

Prosimy naszych Wnioskodawców i Beneficjentów o rozwagę w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej do wykonania wymiany źródła ciepła z dofinansowaniem programu „Czyste Powietrze”. Płacicie Państwo za zakup i montaż nowego źródła ciepła np. pompy ciepła – i refinansujecie zrealizowane zadanie z przyznanej i należnej Wam dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Zaproszenie na webinar “Akademia Czystego Powietrza 2023”

Jeśli planujesz termomodernizację domu lub chcesz się dowiedzieć, na co można dostać dofinansowanie w Programie “Czyste Powietrze”, zapisz się na bezpłatny webinar #AkademiaCzystegoPowietrza2023, który odbędzie się online 22 czerwca o godz. 10.

Konkurs „Mój Dom z Klimatem"

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza mieszkańców domów jednorodzinnych do udziału w konkursie „Mój Dom z Klimatem". Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe m. in. rowery, tablety, smartwatche i słuchawki.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...