Fundusze europejskie

Masz problem ze znalezieniem pracy? Dołącz do projektu „Sopot – Aktywni Mieszkańcy”

Projekt Sopot Aktywni Mieszkańcy pomógł już ponad trzydziestu osobom w podniesieniu swoich kwalifikacji i szans na rynku pracy oraz znalezieniu zatrudnienia. Zapraszamy do udziału kolejne. Dzień Otwartych Konsultacji odbędzie się 17 maja.

Nowe łodzie żaglowe zacumowały w Sopocie

Trzy łodzie żaglowe typu Mariner 19 trafiły do Sopotu dzięki dofinansowaniu środkami europejskimi. W ramach programu i dzięki dofinansowaniu, już we wrześniu ubiegłego roku znacznie rozszerzona została sopocka oferta sportowo-żeglarska.

Pomorskie Żagle Wiedzy – rekrutacja uzupełniająca

„Pomorskie Żagle Wiedzy – Sopot” to program, w którym młodzi pasjonaci morza – uczniowie sopockich szkół podstawowych – mogą dowiedzieć się m.in. dlaczego statki nie toną i jak badać czystość wody, a także podczas zajęć praktycznych spróbować swoich sił na wodzie. Ostatnie wolne miejsca czekają na chętnych do 1 kwietnia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Usługa Opieka Wytchnieniowa +

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja realizuje usługi opieki wytchnieniowej od grudnia 2021 roku. Jak wygląda jej realizacja? Kto i jak może z niej skorzystać?

Pomorskie Żagle Wiedzy – są wolne miejsca

„Pomorskie Żagle Wiedzy – Sopot” to program, w którym młodzi pasjonaci morza – uczniowie sopockich szkół podstawowych – mogą dowiedzieć się m.in. dlaczego statki nie toną i jak badać czystość wody, a także podczas zajęć praktycznych spróbować swoich sił na wodzie. Są jeszcze miejsca, na zgłoszenia jest czas do 4 marca. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...