Fundusze europejskie

Leśne szlaki rowerowe zmodernizowane

Zakończono prace przy modernizacji leśnych dróg rowerowych na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na obszarze administrowanym przez Sopot wyremontowane odcinki dróg leśnych liczą w sumie niemal 10 km.

Obywatelski monitoring funduszy europejskich - włącz się

Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.

Sopot nagrodzony za system zarządzania energią

Przedstawiciele Miasta Sopotu i firmy Solwena odebrali dzisiaj pierwszą nagrodę za projekt pt. „System inteligentnego zarządzania energią dla 25 obiektów publicznych w mieście Sopot”. Nagroda w kategorii Innowacyjna Gospodarka została wręczona na trwających w Łodzi międzynarodowych targach technologii miejskich Smart City Expo Poland. Targi odbywają się w dniach 25-26 października.

Jak zakładać łąki kwietne? Warsztaty w Art Inkubatorze

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza do parku przy Goyki na warsztaty „Jak zakładać łąki kwietne. Etap pierwszy/jesień”, zorganizowane w ramach Dnia Otwartego Funduszy Europejskich. Bezpłatne warsztaty odbędą się w sobotę, 8 października, o godz. 11.00.

Specjaliści doradzą w sprawie funduszy europejskich

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji na temat możliwości wsparcia z funduszy europejskich mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji. Pierwszy dyżur specjalisty już 22 września w Urzędzie Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...