ECO SOPOT odbierze suche choinki

Fot. materiały UMS

Co zrobić ze świątecznym drzewkiem po świętach, kiedy przestanie cieszyć oczy, a zacznie gubić igły? ECO SOPOT będzie odbierać choinki od mieszkańców aż do końca marca.

Choinki odbierane są w Sopocie już od 1 stycznia. Ostatnie drzewka pracownicy spółki ECO SOPOT odbiorą od mieszkańców z końcem marca. Od 1 stycznia do 15 lutego choinki będą zabierane w każdy czwartek, natomiast od 16 lutego do 31 marca 2023 r. co 2 tygodnie, w czwartki, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów zielonych dla danego rejonu.

Mieszkańcy domów jednorodzinnych mogą wystawiać choinki na chodnik, ale tak, by było możliwe przejście. W przypadku spółdzielni mieszkaniowych i dużych wspólnot możliwy jest odbiór świątecznych drzewek spod wiat śmietnikowych, pod warunkiem swobodnego dostępu do tych miejsc i każdorazowego zgłoszenia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...