Sopot moje miasto

„Easy to read" – urząd bardziej dostępny

Gmina Miasta Sopotu rozpoczyna realizację projektu „Easy to read" – „Opracowanie i wdrożenie sposobu i standardu obsługi klienta z zakresu przygotowywania dokumentów w sposób dostępny”. 

Remont kanalizacji deszczowej

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od poniedziałku, 13 stycznia rozpoczął się kolejny etap budowy kanalizacji deszczowej, w realizowanej inwestycji: przebudowie ciągu pieszo-jezdnego pomiędzy ulicami: Bohaterów Monte Cassino 25-31 a Czyżewskiego w Sopocie.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 8 do 14 stycznia 2020 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Sopot gra dla WOŚP

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Tradycyjnie również i Sopot gra z orkiestrą. Główny sztab WOŚP w kurorcie mieści się, jak co roku, w Młodzieżowym Domu Kultury, który w tym roku zaprasza w okolice sopockiej plaży.

Spotkanie opłatkowe kombatantów AK

W Sali Herbowej sopockiego Urzędu Miasta odbyło się spotkanie opłatkowe Okręgu Pomorskiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Spotkanie było okazją do podsumowania 30. letniej działalności związku a także uhonorowania zasłużonych działaczy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...