Sopot moje miasto

Punkt Konsultacyjno-Informacyjny dla osób w kryzysie psychicznym

Statystyki dla województwa pomorskiego wskazują, iż prawie 25 proc. jego mieszkańców doświadczyło zaburzeń psychicznych. Odpowiedzią Pomorskiej Koalicji Zdrowia Psychicznego na rosnące potrzeby wsparcia psychologicznego jest Punkt Konsultacyjno-Informacyjny/Doradztwo telefoniczne dla osób w kryzysie psychicznym. Punkt działa dwa razy w tygodniu, operatorem jest Stowarzyszenie na Drodze Ekspresji w Sopocie.

Kraków w Sopocie. Muzyka, teatr, konkursy i obwarzanki!

Lajkonik rozdający buławą razy na szczęście, tradycyjne obwarzanki, konkursy, koncerty, spektakle – Kraków przyjeżdża do Sopotu, aby zachęcić mieszkańców kurortu do odwiedzenia stolicy Małopolski w ramach kampanii „Kraków nieodkryty”. W dniach 7-9 sierpnia po odrobinę tego, co pod Wawelem najlepsze, zapraszamy na skwer Kuracyjny.

Remonty i przebudowy dróg

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 5 do 11 sierpnia 2020 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

MetropoliaGłosuje – Sopot nagrodzony za najwyższą frekwencję

W porcie jachtowym w Krynicy Morskiej gminy Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot podsumowały dziś akcję #MetropoliaGłosuje. 30 tys. zł dla samorządów z największą frekwencją w wyborach prezydenckich trafiło do Sopotu, Władysławowa i Krynicy Morskiej. Frekwencja w całej metropolii wyniosła rekordowe 67,24%. 

Sopockie Spotkania Kobiet – o konwencji antyprzemocowej

W LASACH, niezwykłej przestrzeni Opery Leśnej, 4 sierpnia odbyło się pierwsze, inauguracyjne spotkanie z nowego cyklu pod nazwą Sopockie Spotkania Kobiet, w ramach którego rozmawiać będziemy o sprawach z różnych dziedzin naszego życia. Zawsze – z perspektywy kobiet.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...