Sopot moje miasto

Brakuje kosza na śmieci? Zgłoś to Zarządowi Dróg i Zieleni

Mieszkańcy Sopotu mogą do połowy lipca 2024 r. wskazać miejsca w których ich zdaniem powinny stanąć dodatkowe kosze na śmieci. Po weryfikacji zgłoszeń, pojemniki zostaną dostawione w miejscach w których ich najbardziej brakuje.

Rozstrzygnięto II konkurs ofert na realizację zadań gminy w 2024 r.

Ukazało się zarządzenie Nr 40/2024 Prezydenta Miasta Sopotu z 11 czerwca 2024 r. w sprawie rozstrzygnięcia II konkursu ofert na realizację zadań Gminy Miasta Sopotu w 2024 roku, w zakresie ekologii i ochrony środowiska, promocji i ochrony zdrowia, edukacji, działań i polityki społecznej, sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.

Europejski Kongres Finansowy 2024 w Sopocie. „Czy chcemy jeszcze się ścigać?”

W poniedziałek, 10 czerwca 2024 r. w Sopocie rozpoczął się XIV Europejski Kongres Finansowy. To jedno z najważniejszych spotkań świata finansów w Polsce. Tegoroczna edycja odbywa się w Centrum Konferencyjnym Sheraton Sopot i potrwa do 12 czerwca. Hasłem przewodnim jest „Czy chcemy jeszcze się ścigać?”.

„Przepis na Sopot” – Pulse Sopot 2024

Już w ten weekend po raz pierwszy w Sopocie Mistrzostwa Europy we freestyle footballu – wstęp wolny. Nowe taryfy opłata za wodę i ścieki. Ostatnia szansa na dotację od miasta na wymianę pieca. Zachęcamy do zajrzenia do sklepów charytatywnych Luk Luk, a chętnych wolontariuszy do zgłoszenia się w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

AQUA-Sopot otrzyma dofinansowanie na termomodernizację

Ponad 2 mln zł dofinansowania otrzyma AQUA-Sopot, spółka miejska zarządzająca siecią wodociągową i kanalizacją sanitarną. Środki zostaną przeznaczone na poprawę efektywności energetycznej budynków.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...