Sopot moje miasto

Niech twój podatek zostanie w Sopocie! Sopocianie sopocianom 1,5%

Do 30 kwietnia trwa sezon rozliczeń podatkowych za 2023 rok. Jak co roku namawiamy sopocian do przekazywania 1,5% dla organizacji pożytku publicznego działających w naszym mieście.

Aktywacja Karty Sopockiej – dodatkowe punkty obsługi

Mieszkańcy korzystający z Karty Sopockiej muszą pamiętać o tym, że z końcem maja 2024 roku Pakiet Mieszkańca straci swoją ważność. Po tym terminie karta będzie nieaktywna. Aby ułatwić proces weryfikacji i uaktywnienia Karty Sopockiej, w marcu w mieście działać będą dodatkowe punkty obsługi karty.

1 marca. Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Sopockie Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędą się w piątek, 1 marca 2024 r., pod pomnikami Żołnierzy Armii Krajowej i Sanitariuszki Inki przy ul. Armii Krajowej.

Obrady Rady Miasta Sopotu – transmisja

Na wtorek 27 lutego 2024 r., na godz. 10.00, zwołana została LII sesja zwyczajna Rady Miasta Sopotu, która odbędzie się w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

„Przepis na Sopot” – II edycja Marca Sopocianek

Marzec w Sopocie należy do kobiet. Festiwal zdrowia „Babki w kurorcie”, warsztaty, projekcje filmów, spektakle, wystawa, spotkania z autorkami książek, potańcówki, koncerty – to tylko część wydarzeń z bogatego programu Marca Sopocianek 2024. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, na niektóre obowiązują zapisy, odbiór bezpłatnych wejściówek lub wejście na Kartę Sopocką. Start już 1 marca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...