Zostań sopockim akcjonariuszem – oferta wolontariatu akcyjnego

dwoje młodych wolontariuszy pośród ludzi na imprezie w Sopocie
Fot. materiały prasowe

Sopot Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sopot Classic, Sopot Non-Fiction, Literacki Sopot, Festiwal Fotograficzny „W Ramach Sopotu”... To tylko niektóre popularne wydarzenia z sopockiego kalendarza, w których można uczestniczyć jako widz. Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Miasto Sopot proponują jednak udział niezwykły i aktywny. By znaleźć się w samym centrum ciekawych wydarzeń zostań sopockim wolontariuszem – akcjonariuszem.

To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulisy organizacji prestiżowych wydarzeń, działać ramię w ramię z twórcami, zdobywać bezcenne doświadczenia, być w gronie aktywnych. To też realne wsparcie dla organizatorów i dobra okazja do promocji wolontariatu. Bo ten ma różne oblicza, wolontariat to nie tylko pomoc społeczna. Można działać w kulturze, sporcie, w rozrywce, w edukacji.

Co można zyskać?

  • udział w prestiżowych wydarzeniach,
  • kontakt z ciekawymi, kreatywnymi ludźmi,
  • wsparcie koordynatora wolontariatu,
  • zaświadczenie o wolontariacie lub/i referencje,
  • sopockie miłe gadżety,
  • mnóstwo dobrej energii.

Co trzeba zrobić?

Przyjść na specjalne spotkanie informacyjne do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Marynarzy 4, sala 1) w środę, 26 lipca, o godz. 17.00. Poza tym animatorki wolontariatu SCOP czekają na chętnych w każdą środę, w godz. 10.00-18.00. Można też wysłać formularz zgłoszeniowy wolontariusza/wolontariuszki dostępny na stronie Wolontariat. Aktywni w Sopocie w zakładce Poznajmy się.

Szczegółowe informacje:

 

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych
Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji
ul. Marynarzy 4, 81-835 Sopot
tel./faks: 58 341 83 52
Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych

 

Zadanie „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” jest realizowane przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji we współpracy z Urzędem Miasta Sopotu oraz finansowym współfinansowaniu Gminy Miasta Sopotu i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...