Jeszcze więcej świątecznych iluminacji

Świąteczne iluminacje na Placu Przyjaciół Sopotu
Fot. Fotobank.PL/UMS

Mimo braku śniegu, w grudniowym Sopocie czuć przedświąteczną atmosferę. By uczynić miasto jeszcze piękniejszym, sopoccy przedsiębiorcy, przede wszystkim ci prowadzący działalność w pobliżu Placu Przyjaciół Sopotu, z własnej inicjatywy ustawili przed swoimi lokalami pięknie udekorowane choinki. Widok każdego przystrojonego światełkami drzewka cieszy przechodniów.

Gdzie jeszcze w naszym mieście można zobaczyć bożonarodzeniowe iluminacje? Podobnie jak w minionym roku mamy kurtyny świetlne na Al. Niepodległości, girlandy świetlne na ul. Kościuszki, dekoracje na latarniach na ul. Boh. Monte Cassino oraz na Placu Przyjaciół Sopotu. Plac Przyjaciół Sopotu ozdabiają świetlna choinka, prezent i bombka. Przed kościołem świętego Jerzego, prócz żywej choinki, ustawiony został świetlny Anioł.

W tym roku kupiliśmy nowe dekoracje: dodatkowe sznury świetlne (kule LED) na 3 żywe choinki, nastrojowe dekoracje LED 3D w formie kul świątecznych z gwiazdkami, które zostały ustawione w Parku Herbstów oraz przed Urzędem Miasta, nowe dekoracje na latarniach na ul. Boh. Monte Cassino oraz świetlną fontannę, która stanie na Placu nieopodal choinki.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...