Sport, kultura, edukacja, rozrywka – zostań sopockim wolontariuszem!

Wolontariusze pracują podczas Sopot Film Festivalu
Fot. materiały prasowe

Czas wakacyjny to idealny moment, by zdobyć nowe doświadczenia, znajomości, sprawdzić siebie w nietypowych sytuacjach. To wszystko może zapewnić wolontariat. Spotkanie, na którym będzie można dowiedzieć się, w jakie sopockie wydarzenia można się zaangażować, odbędzie się 4 lipca w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

Sopot Film Festival 2018, Sopot Classic, Literacki Sopot, Festiwal Fotografii „W Ramach Sopotu” czy oferty sportowe MOSiR Sopot, Sopocki Klub Lekkoatletyczny/Stadion Leśny czy Sopocki Klub Żeglarski, to tylko niektóre z propozycji otwartych na wolontariuszy. Włączenie w wolontariat to bezcenne doświadczenia, ale przede wszystkim zaangażowanie w „obywatelski Sopot”.

Mieszkańcy miasta, którzy do tej pory wzięli udział w wolontariacie organizowanym w sferze kultury, sportu, edukacji, czy rozrywki mówią, iż przełamali swoje mentalne bariery i znaleźli się w samym sercu sopockich wydarzeń. Wolontariat akcyjny otwiera, rozwija, ale także dostarcza niezapomnianych wrażeń. 

Spotkanie dotyczące wolontariatu akcyjnego

  • Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu 
  • ul. Marynarzy 4, sala nr 1
  • 4 lipca 2018 r., godz. 17.00

Jeśli ktoś nie może przyjść na spotkanie, a jest zainteresowany wolontariatem, może umówić się na indywidualne spotkania o wolontariacie każdego dnia roboczego w siedzibie Centrum.  Wejdź na Wolontariat. Aktywni w Sopocie i aplikuj na oferty lub napisz: z.ostrowska@wolontariat.sopot.pl

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...