Asfaltowanie ulicy Haffnera – ważne zmiany w organizacji ruchu

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od poniedziałku, 9 lipca rozpocznie się na układanie warstwy ścieralnej w ciągu przebudowywanego odcinka ul. Haffnera oraz Powstańców Warszawy. W związku z pracami wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu.

Na czas prac wprowadzone zostanie:

  • od poniedziałku 9 lipca od godz. 8.00 do godzin porannych 10 lipca (wtorek) całkowite zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Budzysza do Dworku Admirał włącznie. Dojazd do al. Niepodległości objazdem przez ulicę Goyki;
  • od wtorku 10 lipca od godz. 18.00 do godzin porannych 11 lipca (środa) całkowite zamknięcie ul. Haffnera na odcinku od skrzyżowaniu z al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Sępią. Etap ten wiąże się brakiem możliwości dojazdu do Dolnego Sopotu ul. Haffnera. Zalecany objazd ulicą Podjazd bądź 3 Maja;
  • od środy 11 lipca o godz. 18.00 do godzin porannych 12 lipca (czwartek) całkowite zamknięcie ul. Haffnera na odcinku od skrzyżowania z ul. Budzysza do skrzyżowania z ulicą Sępią. Organizacja ruchu zgodnie z etapem wcześniejszym.

W załączeniu schemat przedstawiający etapy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...