Remonty i przebudowy dróg

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 1 do 7 lipca 2018 r. planowane są prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym.

• Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ul. Sobieskiego. W związku z pracami obowiązuje całkowite zamknięcie ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Książąt Pomorskich.

Od 2 sierpnia planuje się wprowadzenie całkowitego zamknięcia ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Chopina do ul. Chrobrego. Na odcinku ul. Sobieskiego od Chrobrego do ul. 3 Maja ruch jak przed remontem. 

• Kontynuowana będzie przebudowa skrzyżowania ulic: Kolberga – Cieszyńskiego – Obodrzyców. W związku z pracami całkowicie zamknięta jest ul. Cieszyńskiego na wysokości  tego skrzyżowania. Objazd ul. Kolberga.

• W związku z remontem chodników, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.00, nastąpi całkowite zamknięcie ul. Sępiej na odcinku od ul. Haffnera do ul. Zamkowa Góra. Na weekend ruch kołowy zostanie dopuszczony na ul. Sępiej.

• Do 4 sierpnia nastąpi całkowite zamknięcie ul. Budzysza na wysokości ul. Haffnera. Objazd odbywać się będzie ul. Powstańców Warszawy w kierunku Gdyni do ul. Haffnera.

• Prowadzone będą prace w rejonie skrzyżowania ulic: Wejherowska – Obodrzyców oraz Wejherowska – Kraszewskiego, gdzie budowane są ronda. Zmiany w organizacji ruchu:

– wprowadzenie jednego kierunku na Obodrzyców: od Łużyckiej do Wejherowskiej (dojazd do Brodwina przez: Malczewskiego (preferowany) lub przez Wejherowska/Małopolska/Łużycka),

– jeden kierunek na Wejherowskiej (od targowiska do Małopolskiej – wyjazd z Wejherowskiej od Mazowieckiej: przez Małopolską i Łużycką dalej Obodrzyców/Wejherowska do  Niepodległości).

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...