Uwaga – nocne zamknięcie ul. Haffnera

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w nocy z 20 września (czwartek) na 21 września (piątek) 2018 r. w godz. 19.00-2.00 nastąpi całkowite zamknięcie ul. Haffnera w obrębie skrzyżowania z ul. Budzysza w Sopocie. W związku z tym na dojeździe do zamkniętego skrzyżowania ul. Haffnera będzie dwukierunkowa.

Objazd od strony Al. Niepodległości zostanie wyznaczony ul. Powstańców Warszawy (zmiana kierunku ruchu) w kierunku ul. Goyki, a dotychczasowy ruch w ciągu ul. Powstańców Warszawy zostanie skierowany ul. Goyki w kierunku Al. Niepodległości.

Dodatkowo w tym czasie zostanie wprowadzony zakaz wjazdu autokarów w ul. Powstańców Warszawy do centrum oraz zmieniona będzie trasa autobusów komunikacji miejskiej.

Zmknięcie związane jest z budową kanalizacji wodociągowej i sanitarnej wzdłuż ul.Wosia Budzysza.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...