Wiatr odpuścił – molo otwarte dla spacerowiczów

Molo w Sopocie
Fot. Fotobank.PL/UMS

w czwartek, 3 stycznia, w późnych godzinach popołudniowych, władze Kąpieliska Morskiego Sopot, w uzgodnieniu z Urzędem Miasta i służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, podjęły decyzję o udostępnieniu sopockiego mola dla spacerowiczów. Wyjątek stanowi głowica mola oraz zejście do przystani, które nadal są zamknięte są dla zwiedzających.

Również dziś udostępnione dla łyżwiarzy zostało lodowisko na Skwerze Kuracyjnym.

Wiatr w prawdzie trochę odpuścił, jednak nadal prosimy o ostrożność, unikanie parków, skwerów porośniętych drzewami. Warto również zabezpieczyć rzeczy, które znajdują się na balkonach, by spadając nie wyrządziły komuś krzywdy. Parkując samochody zwracajmy uwagę na drzewa i wszystko inne, które może uszkodzić auto. Warto, byśmy sami zadbali, choć w minimalnym stopniu, o bezpieczeństwo swoje i innych.

Pamiętajmy również o dostosowaniu ubioru do trudnych warunków atmosferycznych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...