Sopot gra w Orkiestrze!

Czołg z ludźmi na plaży
Fot.: Fotobank.PL/UMS

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia, oczywiście Sopot dołącza do wspólnego grania. Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Miastem Sopot zapraszają do klubu Scena (al. Mamuszki 2) oraz na sopocką plażę.

Od godz. 10.00 na plaży będzie można przejechać się czołgiem, wozami wojskowymi, a także skosztować wojskowej grochówki. Sopockie WOPR przygotowało m. in. pokazy pierwszej pomocy i inne atrakcje.

O godz. 12.00 w Klubie Muzycznym Scena (przy plaży) rozpoczną się koncerty i pokazy artystyczne.
Wystąpią dzieci i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury, młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 8, Flamenco la Paloma, Młodzieżowa Orkiestra Dęta.

Po godz. 15.00 rozpoczną się koncerty zespołów: TKM, Kruki, SaiN oraz szykują się niespodzianki. Będą także licytacje gadżetów WOŚP i innych. Będą stoiska z książkami (Biblioteka Sopocka), gadżety z Muzeum Sopotu, stoiska kosmetyczne Oceanic i Ziaja. Trefl Sopot także gra wielkoorkiestrowo, na niedzielnym meczu pojawią się wolontariusze ze sztabu 2296.

Oczywiście zaprzyjaźniona Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z Gdańska zmierzy ciśnienie, wykona pomiar BMI oraz inne. Fundacja DKMS również będzie z nami. Zapraszamy!

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...