Europejskie Forum Nowych Idei – Zatoki Dialogu i koncert

Publiczność podczas Zatok Dialogu w muszli koncertowej na molo przysłuchuje się rozmowie trzech osób na scenie
Fot. Fotobank.PL/UMS

Sopot już po raz dziewiąty będzie gospodarzem Europejskiego Forum Nowych Idei, które współorganizuje razem z Konfederacją Lewiatan i BusinessEurope. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 września. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, w muszli koncertowej przy molo, Forum towarzyszyć będzie wiele wydarzeń otwartych dla mieszkańców Trójmiasta oraz odwiedzających Sopot turystów.

Forum w ciągu ostatnich lat stało się jednym z ważniejszych wydarzeń biznesowych na mapie Europy Środkowej, goszcząc takie znakomitości, jak: José Manuel Barroso, Zbigniew Brzeziński, Norman Davies czy George Friedman.

Wydarzenia otwarte dla wszystkich chętnych, towarzyszące Europejskiemu Forum Nowych Idei, to pokazy filmów Millenium Docs Against Gravity oraz spotkania w Zatokach Dialogu z między innymi: byłym premierem Jerzym Buzkiem, podróżnikiem Markiem Kamińskim, polityczkami Barbarą Nowacką i Małgorzatą Kidawą-Błońską oraz prezydentem Sopotu Jackiem Karnowskim.

Na zakończenie EFNI, w piątek, 27 września, o godz. 20.30 odbędzie się koncert jazzowego trio Mikołaja Trzaski.

 

Więcej informacji na stronie Europejskiego Forum Nowych Idei

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...