System syren miejskich – prezydent miasta apeluje do mieszkańców

Radiowóz Straży Miejskiej na pl. Przyjaciół Sopotu
Fot. Fotobank.PL/UMS

„Szanowni mieszkańcy Sopotu! Jako prezydent miasta apeluję –  zostańcie w domu. Tylko tak możecie ochronić siebie i bliskich” – komunikat o takiej treści, nagrany przez Jacka Karnowskiego, prezydenta miasta, będzie emitowany w sobotę i niedzielę (28 i 29 marca) za pośrednictwem miejskiego systemu piętnastu syren alarmowych.

Komunikaty będą nadawane od godziny 10.00 do 20.00 w odstępach do dwóch godzin.

O konieczności powrotu do domu i pozostania w nim przypominać będą także łączone patrole Straży Miejskiej i WOPR-u oraz specjalne komunikaty w języku polskim i angielskim nadawane z radiowozu.

Przypominamy, że molo jest zamknięte do odwołania, podobnie place zabaw, skateparki i siłownie na świeżym powietrzu. – Po raz kolejny apelujemy o pozostanie w domach – mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. - Tylko tak możemy ochronić siebie i bliskich. Bądźmy solidarni.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...