Sopot moje miasto

Ważne dla OPP !

19 lipca 2016 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 czerwca 2016 r. w sprawie zamieszczenia informacji przez organizacje pożytku publicznego z zakresu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

INTEGRACYJNY PIKNIK TRZEŹWOŚCI W SOPOCIE

Stowarzyszenie Klub Abstynenta "MEWA" zaprasza do udziału w Pikniku wszystkich chętnych wraz z rodzinami w dniu 9 lipca 2016 r.

Wyniki weryfikacji projektów do Sopockiego budżetu obywatelskiego

Przedstawiamy ostateczne wyniki weryfikacji projektów do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. W sumie wpłynęło 7 odwołań od wstępnej weryfikacji projektów. Zostały one omówione przez komisję i wszelkie zmiany lub sugestie zostały wyjasnione w opisach do projektów w ostatniej kolumnie, lub poprawione. Zapraszamy do zapoznania się z pełna listą zweryfikowanych wniosków oraz do udziału w głosowaniu które odbędzie się od 12 do 25 września.   WYNIKI WERYFIKACJI

Spotkanie komisji ds. Budżetu Obywatelskiego

Do 30 czerwca czekamy na odwołania od wyników weryfikacji wniosków złożonych do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego.   Tymczasem zapraszamy Państwa na spotkanie Komisji Rady Miasta Sopotu ds. Budżetu Obywatelskiego, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (27 czerwca) na godzinę 17:00 w sali 58. Na spotkaniu zostaną omówione odwołania które do tej pory spłyneły do Urzedu Miasta.

Wyniki weryfikacji projektów do Sopockiego budżetu obywatelskiego

Zachęcamy do zapoznania się ze wstepnymi wynikami weryfikacji wniosków złożonych do tegorocznej edycji Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca można składać odwołania od decyzji komisji w kancelarii urzędu lub drogą e-mailową na adres budzet2017@sopot.pl. W przypadku przesłania odwołania pocztą tradycyjną odwołanie musi wpłynąć do urzędu do 30 czerwca. Ostateczne wyniki weryfikacji zostaną opublikowane do 8 lipca 2017 roku. WYNIKI WERYFIKACJI   Przypominamy, że tegoroczne głosowanie na projekty z budżetu obywatelskiego odbędzie się od 12 do 25 września.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...