Wielki Piknik z Budżetem Obywatelskim

Dłoń wrzucająca kartę do głosowania do urny Budżetu Obywatelskiego
Fot. Fotobank.PL/UMS

Budżet Obywatelski to nie tylko samo głosowanie, to również spotkania sąsiedzkie. Dlatego spotkajmy się na sopockich błoniach i spędźmy razem aktywne czas w sobotę, 23 września, od godz. 10.00 do 15.00. Oczywiście będzie można również zagłosować na projekty tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

W programie pikniku znajdzie się wiele atrakcji wykorzystujących potencjał sopockich błoni związanych z zielenią i ekologią. Będzie m.in.: szukanie zagadek za pomocą wykrywaczy metalu, zabawy z użyciem wody, ozdabianie ekotoreb, konkurencje zespołowe przy użyciu krótkofalówek, survival point – nauka rozpalania ognia i budowana szałasu pod okiem instruktora, zabawa w budowanie konstrukcji z naturalnych surowców. Ponadto wiele zabaw ruchowych dla dzieci i dorosłych oraz pokazy chemiczno-fizyczne.

Podczas pikniku posiadacze Karty Sopockiej będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, które pomagają uchronić się przez zachorowaniem na trzy z najczęstszych chorób cywilizacyjnych – nadciśnienie tętnicze, otyłość i cukrzycę. Dla osób, które zrealizują komplet badań, przewidziano atrakcyjne upominki od firmy GPEC, która jest organizatorem miasteczka medycznego.

Przez cały czas trwania pikniku otwarty będzie także punkt do głosowania na Sopocki Budżet Obywatelski.

 

Wszystkie projekty, na które można głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, znajdują się na stronie Budżet Obywatelski Sopot 2018

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...