PUP rozpoczyna nabory wniosków o dofinansowania w ramach Tarczy antykryzysowej

Banknoty 50- i 100-złotowe ulożone w wachlarze leżą na stole
Fot. Pixabay

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni od 14 kwietnia 2020 r. rozpoczyna nabór wniosków dla mikro, małych i średnich firm o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń i składek na ubezpieczenie społeczne pracowników. Nabór potrwa do 27 kwietnia.

Obecnie PUP w Gdyni przyjmuje wnioski o udzielenie niskooprocentowanej pożyczki z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców.

Nabory wniosków na kolejne formy wsparcia:

  • dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców będących osobą fizyczną nie zatrudniającą pracowników,
  • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych

Uruchomione zostaną natychmiast po otrzymaniu wzorów wniosków i umów z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Aktualne informacje i materiały na bieżąco zamieszczane są na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni

Uwaga!

Od 11 kwietnia 2020 r. wszystkie wnioski elektroniczne przyjmowane są tylko poprzez portal praca.gov.pl. Usprawnia to rozpatrywanie wniosków i przyspiesza wypłacanie środków finansowych.

W przypadku braku dostępu do komputera lub Internetu wnioski można przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
ul. Kołłątaja 8
81-332 Gdynia

Szczegółowe informacje w zakładce Tarcza antykryzysowa COVID-19

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...