MOSiR zaprasza na pływalnię i zajęcia ruchowe

Kilka osób spaceruje po lesie z kijkami
Fot. materiały MOSiR

Od września sopocki MOSiR zaprasza mieszkańców Sopotu na krytą pływalnię przy ul. Haffnera, a także bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Kryta pływalnia przy ul. Haffnera czynna będzie we wrześniu codziennie od 6.00 do 21.30. W tym roku od godz. 16.20 do zamknięcia jeden tor będzie rezerwowany do pływania dla wszystkich chętnych. Szczegółowy grafik dostępny będzie na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie.

Fot. Piotr Pancikiewicz MediaZoom.pl

Sopocki MOSiR zaprasza także na boisko piłkarskie przy ul. 23 Marca. Obiekt jest już czynny w całości, boisko przeszło renowację murawy płyty głównej. W czasie wakacyjnym funkcjonowało tylko boisko górne ze sztuczną nawierzchnią, teraz z całości mogą korzystać grupy młodzieżowe i seniorskie sopockich klubów piłkarskich i akademii.

Od września ruszają bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe dla mieszkańców Sopotu:

  • nordic walking, w czwartki od godz. 17.00 (zbiórka o 16.50 przy Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie),
  • tenis stołowy (Szkoła Podstawowa nr 8), prowadzone przez instruktora tenisa stołowego Waldemara Dunajskiego. Termin i godziny już niebawem pojawią się na stronie MOSiR,
  • w tym roku ponownie uruchomione będą również zajęcia biegowe prowadzone przez instruktora Piotra Kaszyńskiego.

Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...