Aktywny Sopot

Sopot Cup 2024 zakończone z przytupem, czyli z porywistym wiatrem i pięknym słońcem!

Pierwszy przystanek Pucharu Polski odbył się w miniony weekend w Sopocie. Organizatorem regat był Uczniowski Klub Sportowy Navigo.

Gramy dalej! Trefl Sopot – King Szczecin 88:84

Finałowa rywalizacja wciąż trwa! W piątym meczu decydujących zmagań ORLEN Basket Ligi Trefl Sopot pokonał Kinga Szczecin 88:84. W serii do czterech zwycięstw wciąż prowadzą aktualni mistrzowie Polski, ale już tylko 3:2. Szóste spotkanie zostanie rozegrane w szczecińskiej Netto Arenie w czwartek 13 czerwca o godzinie 20.00. Transmisja w Polsat Sport 1.

Finał ORLEN Basket Ligi. Trefl liczy na gorący doping

W czwartym spotkaniu finału ORLEN Basket Ligi King Szczecin pokonał Trefla Sopot 81:76. Obrońcy tytułu prowadzą w serii 3:1, ale sopocianie wciąż mogą odwrócić losy rywalizacji. Piąty mecz zostanie rozegrany w poniedziałek,10 czerwca o godzinie 20.00 w ERGO ARENIE. Bilety są dostępne na www.sercesopotu.pl.

Dwanaście konkurencji na Grand Prix Sopotu

Reprezentanci Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego będą największymi gwiazdami XXVI Grand Prix Sopotu imienia Janusza Sidły. Na memoriał poświęcony wybitnemu oszczepnikowi, lekkoatleci zjadą tuż po Mistrzostwach Europy w Rzymie. Mityng rozegrany zostanie w niedzielę, 16 czerwca, na sopockim Stadionie Leśnym.

Jeździeckie gwiazdy w Sopocie

22 kraje, 159 zawodników oraz 295 koni, tak w liczbach prezentuje się tegoroczna edycja CSIO Sopot. Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody wystartują na sopockim Hipodromie już w najbliższy czwartek, 13 czerwca i potrwają do niedzieli 16 czerwca 2024 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...