Aktywny Sopot

Ankieta dla pomorskich rowerzystów

Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zachęca rowerzystów do podzielenia się historiami ze swoich rowerowych wypraw. Ankiety pozwolą lepiej zrozumieć potrzeby miłośników dwóch kółek i dopasować pomorską ofertę do ich oczekiwań. Badanie potrwa do 17 marca 2024 r.

Amazonki SKJ najlepsze w mistrzostwach Pomorza

W weekend 16-18 lutego na sopockim Hipodromie rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Pomorza w Skokach Przez Przeszkody. Zawody zdominowały amazonki Sopockiego Klubu Jeździeckiego, które zdobyły najwięcej medali.

Sopoccy sportowcy odebrali wyróżnienia i nagrody za ubiegły rok

Sopoccy sportowcy odebrali nagrody i wyróżnienia za sukcesy odniesione w 2023 r. Za ubiegłoroczną pracę nagrodzono także kluby sportowe i trenerów, jak co roku podziękowania otrzymały również firmy najaktywniej wspierające sport w Sopocie. Nowością było przyznanie Wyróżnienia Dodatkowego. Gala Sportu odbyła się w Sali Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot w czwartek, 22 lutego br.

Lekkoatleci SKLA z medalami Halowych Mistrzostw Polski

Młodzi lekkoatleci Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji medalowej Halowych Mistrzostw Polski 2024.

Bieg Inki uczci pamięć Danuty Siedzikówny

Sopocki Bieg im. Inki rozpocznie się w sobotę, 2 marca 2024 r., o godzinie 12.00. Start zaplanowano u podnóża Łysej Góry. Bieg Inki wpisuje się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapisy trwają.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...