Aktywny Sopot

Zawody konne na Hipodromie – można śledzić w Interenecie

Październik to czas, gdy rozgrywki jeździeckie wracają pod dach. Aż do wiosny, raz lub dwa razy w miesiącu, na głównej hali Hipodromu będą się odbywały zawody konne. Od piątku do niedzieli, 16-18 października, rozegrany zostanie trzydniowy finał cyklu JumpOFF, który ze względu na pandemię został przesunięty z terminu wiosennego. Zawody odbędą się bez udziału publiczności, ale będzie można śledzić je w Internecie.

Rozwój turystyki wodnej w Sopocie

Nowy pomost do cumowania przy molo, pawilon z zapleczem socjalnym, nowy slip i pogłębienie toru – to nowa infrastruktura żeglarska, która powstanie w Sopocie.

Hipodrom Sopot uhonorowany Lodołamaczem 2020

Podczas Gali Regionalnej XV edycji Konkursu Lodołamacze 2020, która odbyła się 29 września 2020 r. w Gdańsku, III miejsce w kategorii Przyjazna przestrzeń dostępna dla osób z niepełnosprawnościami zdobył sopocki Hipodrom. Nagrodę odebrała Kaja Koczurowska-Wawrzkiewicz, prezes Hipodromu.

Trójmiejskie derby w rugby

W sobotę, 3 października, o godz. 19:00, na stadionie GOKF w Gdańsku rozegrane zostaną derby Trójmiasta w rugby. Znakomicie spisujący się w Ekstralidze rugbiści Ogniwa Sopot wystąpią na stadionie lokalnego i odwiecznego rywala, Lechii Gdańsk.

Złoto dla Sopotu

Sportowcy Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego w ciągu minionych dwóch tygodni zdobyli aż pięć złotych medali. Okazją były wyjazdy na Mistrzostwa Polski do Radomia i Słupska, a także lekkoatletyczny mecz w Karpaczu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...