Ogniwo Sopot kontra mistrzowie z Aleksandrowa

Fot. Ogniwo Sopot

W ostatnim meczu bieżącego roku Ogniwo Sopot podejmie u siebie mistrzów Polski. Rywalem sopocian w meczu w sobotę, 4 listopada 2023 r., będzie zespół Budo 2011 Aleksandrów Łódzki, który pokonał Ogniwo w finale ubiegłego sezonu. Początek spotkania o godzinie 16.00.

Budo 2011 Aleksandrów Łódzki to mistrzowie Polski z ubiegłego roku. Goście w rundzie jesiennej przechodzili głęboki kryzys, ale wydaje się że został on już zażegnany. Po otwierającej sezon serii porażek mistrzowie Polski zaczęli punktować i powoli pną się w górę ligowej tabeli. 

Ogniwo, dla którego jesień przez liczne kontuzje i zawieszenia była drogą przez mękę, znacznie lepiej poradziło sobie z problemami. Sopocianie w dziesięciu ligowych kolejkach doznali zaledwie dwóch porażek i zajmując trzecią lokatę walczą o udział w kolejnym finale Ekstraligi Rugby. W ostatnich meczach podopieczni Thomasa Fidlera w końcu grają w praktycznie najmocniejszym składzie, co znakomicie obrazują wyniki (seria trzech kolejnych zwycięstw). Za gospodarzami sobotniego meczu przemawia również fakt, że w roku 2023 sopoccy rugbiści wygrali wszystkie swoje mecze domowe! W sobotę, 4 listopada, o godz. 16.00 kibice będą mieli ostatnią w tym roku okazję, aby zobaczyć czołowe polskie drużyny w rugbowej bitwie. Zapraszamy na stadion przy ul. Jana z Kolna! 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...