Lekkoatleci SKLA z medalami Halowych Mistrzostw Polski

Fot. Profil FB Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego

Młodzi lekkoatleci Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji medalowej Halowych Mistrzostw Polski 2024.

Najlepsi polscy lekkoatleci rywalizowali w weekend o medale Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Pierwsze miejsca w klasyfikacji medalowej zajęły lekkoatletki i lekkoatleci SKLA. Wielkie brawa należą się Paulinie Ligarskiej, która została mistrzynią Polski w pięcioboju, Jakubowi Szymańskiemu, który pobiegł po złoto na 60 m przez płotki, a także Paulinie Borys (skok wzwyż), która wygrała w swojej konkurencji. Ponadto Emilia Kusy zajęła 5 miejsce w skoku o tyczce, Aleksandra Formella była 9 w biegu na 400 m, Patrycja Gajewska (pięciobój) zajęła czwarte miejsce, a Amelia Kubala (trójskok) była 7. Gratulacje!

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...