Młodzi rugbiści powalczą o Puchar Prezydenta Sopotu

Fot. Ogniwo Sopot

Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot zaprasza młodych zawodników i kibiców na Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby o Puchar Prezydenta Sopotu. Turniej zostanie rozegrany 17 marca na stadionie im. Edwarda Hodury przy ul. Jana z Kolna. Wstęp wolny.

Turniej będzie pierwszą w tym roku młodzieżową imprezą sportową. Rozegrany zostanie w czterech w kategoriach wiekowych: Mikrus (U8), Mini Żak (U10), Żak (U11) i Młodzik (U13). W zawodach weźmie udział około 180-200 młodych rugbistów i rugbistek.

Program turnieju:

  • godzina 9.00 – rozpoczęcie turnieju w kategorii Młodzik (wręczenie nagród o godzinie 11.30),
  • godzina 12.00 – rozpoczęcie rozgrywek w kategoriach: Mikrus, Mini Żak i Żak (wręczenie nagród o godzinie 14.30).

MKS Ogniwo Sopot zaprasza dzieci i młodzież do dołączenia do Sopockiej Akademii Rugby. Podczas turnieju na stadionie czynny będzie punkt informacyjny, w którym będzie można uzyskać informacje o zasadach gry w rugby i poznać kryteria, które trzeba spełnić, by uprawiać ten sport.

Na kibiców i sympatyków – oprócz emocji sportowych – czekać będzie również strefa gastronomiczna z ciepłymi przekąskami, napojami i deserami. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...