Zdrowa Sobota – bezpłatne badania, warsztaty i zajęcia sportowe

Wysportowana dziewczyna biegnie
Fot. materiały prasowe

W kalendarzu imprez ERGO ARENY pojawiły się Zdrowe Soboty – możliwość udziału w interesujących spotkaniach edukacyjnych, dotyczących ważnych współczesnych problemów i sposobów radzenia sobie z nimi, pozwalających zmniejszyć napięcie i stres. Najbliższa edycja już 28 października, wstęp jest wolny.

Program skierowany jest do odbiorców w różnym wieku – dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. Zajęcia potrwają od godz. 10.00 do 16.00.

Podczas październikowej Zdrowej Soboty w ERGO ARENIE stanie słuchobus, a specjaliści z Centrum Dermatologiczno-Alergologicznego „Derm-Al” przeprowadzą badania znamion skórnych i konsultacje podologiczne. Ponownie do dyspozycji uczestników będą eksperci z Centrum Okulistycznego Blikpol, Centrum Medyny Sportowej Rehasport Clinic i specjaliści z firmy BAYER.

Warto przyjść i zatańczyć dynamiczną zumbę, zrelaksować się podczas jogi lub poznać uspokajającą moc Tai Chi. Dużo radości i kreatywnych chwil gwarantują Treflersi, którzy nauczą grać w najlepsze planszówki od firmy Trefl SA.

Treningi grupowe poprowadzi m.in. Magdalena Szczepańska z Rehasport Clinic – wielokrotna Mistrzyni Polski w siedmioboju lekkoatletycznym. Zajęcia z piłki ręcznej poprowadzą szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk, siatkarski trening zorganizuje Akademia Siatkówki Trefl, a podstawy koszykówki dla małych i dużych przekażą zawodnicy Trefla Sopot.

Tematyczne warsztaty, wykłady cenionych psychologów, trenerów i nauczycieli akademickich pozwolą zrozumieć istotę zdrowia psychicznego w dzisiejszym świecie. Zróżnicowana tematyka jest gwarancją, że każdy z gości ERGO ARENY znajdzie interesującą go sesję.

Harmonogram Zdrowej Soboty

Organizatorem wydarzenia jest ERGO ARENA, sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...