Każdemu przyda się Zdrowa Sobota

Ćwicząca dziewczyna
Fot. materiały prasowe

Słuchobus, eksperci z centrum okulistycznego czy spotkanie z trycholog – program 3. edycji Zdrowej Soboty wygląda bardzo ciekawie. 16 grudnia w ERGO ARENIE, w godz. 10.00-16.00, będzie można m.in. wziąć udział w spotkaniach edukacyjnych, dotyczących współczesnych problemów i sposobów pozwalających zmniejszyć napięcie i stres. Wstęp jest wolny.

Podczas grudniowej Zdrowej Soboty w ERGO ARENIE stanie słuchobus, do dyspozycji gości będą eksperci z Centrum Okulistycznego Blikpol, Centrum Medyny Sportowej Rehasport Clinic, specjaliści z firmy Bayer oraz trycholog Martyna Pobuta z kliniki Martini Hair.

Warto przyjść i zatańczyć dynamiczną zumbę albo zrelaksować się podczas jogi. Dużo radości i kreatywnych chwil gwarantują Treflersi, którzy pokażą, jak grać w najlepsze planszówki od firmy Trefl SA. Warsztaty szachowe poprowadzi Michał Kanarkiewicz, pomysłodawca i właściciel Szkoły Szachowej „Pierwszy Ruch”. Będzie też kącik świąteczny, w którym dzieci tworzyć będą przepiękne ozdoby choinkowe.

Zdrowa Sobota to oczywiście również treningi. O zajęcia siatkarskie zadba Trefl Gdańsk, a podstawy koszykówki dla małych i dużych przekażą zawodnicy Trefla Sopot. Na płycie głównej zlokalizowane będą też Centrum Tenisa Don Balon oraz tor kręglarski prosto z Centrum U7.

Tematyczne warsztaty, wykłady cenionych psychologów, trenerów i nauczycieli akademickich pozwolą zrozumieć istotę zdrowia psychicznego w dzisiejszym świecie. Zróżnicowana tematyka jest gwarancją, że każdy znajdzie interesującą go sesję.

Program kierujemy do odbiorców w różnym wieku – dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. Organizatorem wydarzenia jest ERGO ARENA, sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie.

Harmonogram wydarzeń: Strefa Rodzica SWPS

Wstęp bezpłatny, na wybrane wydarzenia w ramach Zdrowej Soboty wstęp po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...