Aktywna Niedziela w ERGO ARENIE

Osoby cwiczą w hali ERGO ARENA
Fot. Fotobank.PL/ERGO ARENA

W ostatnią niedzielę lutego, w godz. 11.00-16.00, z entuzjastami sportu i zdrowego trybu życia spotkają się m.in. zawodnicy Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, a o tym, jak rozpocząć bieganie, jak ćwiczyć regularnie i efektywnie, opowiadać będą specjaliści z Centrum Medycyny Sportowej Rehasport Clinic. Wstęp jest wolny.

Będzie energetyczna zumba i relaksująca joga. Kto woli intensywny wysiłek, niech spróbuje ćwiczeń kalisteniki. Nie zabraknie też animacji koszykarskich i siatkarskich, o które zadbają reprezentanci klubów sportowych grupy Trefl. W programie imprezy znalazły się też aktywności dla ducha: bogata oferta warsztatów psychologicznych oraz zajęć dla rodziców i dzieci. Fitness dla mózgu zorganizują eksperci z kliniki BrainPlus, a z emocjami radzić sobie będziemy podczas zajęć Mindfullness. Będzie wykład dla osób zmagających się z otyłością, strefa masażu, wykład o właściwej pielęgnacji skóry i dużo, dużo więcej.

Więcej informacji na stronie ERGO ARENY

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...