Jesienne skoki na Hipodromie

Koń skacze przez przeszkodę
Fot. © Sweetieisafruit

W październiku zawody jeździeckie rozgrywane na sopockim Hipodromie przeniosły się na halę. Za nami pierwsza eliminacja cyklu JumpOFF Hipodrom, kolejna już niebawem, 20 i 21 października. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

To już tradycja w sopockim „końskim” kalendarzu, że jesienią jeźdźcy i konie schodzą z parkuru i przenoszą się pod dach. Na kilka miesięcy Hala Pomarańczowa stanie się areną sportowej walki, ze wszystkimi emocjami jakie towarzyszą skokom przez przeszkody. W cyklu zawodów JumpOFF Hipodrom zawodnicy przez cały sezon jesienno-zimowy zbierają punkty, by w marcowym finale walczyć o utrzymanie pozycji lub awans.

Konkursy rozgrywane w ramach cyklu mają różny stopień trudności, różna jest też wysokość przeszkód które są do pokonania – od 90 do nawet 150 cm. W pierwszej eliminacji wystartowało prawie 80 jeźdźców. Kolejne konkursy przed nami.

Hipodrom zaprasza na zawody, które odbędą się w sobotę i niedzielę, 20 i 21 października na Hali Pomarańczowej, w godzinach od 8.00 do 16.00. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie Hipodrom Sopot oraz na profilu Hipodromu na Facebooku.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...