Trefl idzie po wygraną!

Zawodnicy Trefla Sopot na parkiecie podczas meczu
Fot. 058sport.pl

W Hali 100-lecia 17 listopada o godz. 15.00 Trefl Sopot zagra z MKS-em Dąbrową Górniczą. Będzie to drugi mecz z rzędu rozgrywany w obiekcie przy ulicy Goyki 7. Po tym spotkaniu sopocianie wrócą już na dłużej do ERGO ARENY. Bilety na mecz z MKS-em są dostępne na stronie sercesopotu.pl.

Przed sezonem to właśnie MKS uznawany był za jednego z głównych rywali „serca Sopotu” do awansu do fazy play-off. Dąbrowianie zbudowali solidny skład, jednak nie tak mocny, by – jak w poprzednich rozgrywkach – bić się o czołową czwórkę Energa Basket Ligi. Oznacza to, że właśnie mecze z MKS-em mogą być tak zwanymi starciami nie o dwa, a o cztery punkty. Zawodnicy Jacka Winnickiego będą jednym z najpoważniejszych rywali Trefla w walce o czołową ósemkę, więc sobotnie spotkanie może okazać się bardzo ważne dla układu tabeli.

Starcie odbędzie się w legendarnej już Hali 100-lecia, w której zawsze panuje gorąca i elektryzująca atmosfera. Podczas meczu z MKS-em nie może być inaczej. Wsparcie z trybun będzie wyjątkowo ważne dla ekipy żółto-czarnych, która z powodu urazów prawdopodobnie nadal nie zagra pełnym składem. Dlatego 17 listopada potrzebne będzie każde gardło! Wszyscy do Hali 100-lecia!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...