Dzieciaki do Rakiet – spotkaj się z Ulą Radwańską

dzieci grają w tenisa na zielonych minikortach rozstawionych na Placu Przyjaciół Sopotu
Fot. Fotobank.PL/UMS

Już po raz czwarty odbędzie się letni cykl bezpłatnych imprez tenisowych dla najmłodszych. W ciągu trzech dotychczasowych edycji kilka tysięcy dzieciaków z całej Polski miało szansę złapać tenisowego bakcyla, zaś w 150 szkołach na lekcjach wychowania fizycznego pojawiły się zajęcia z gry w tenisa. W tym roku specjalne minikorty dla najmłodszych pojawią się na Placu Przyjaciół Sopotu 3 i 4 lipca.

 

Gwiazdy na wyciągnięcie… rakiety

Akcję wspierają wybitne polskie tenisistki: Ula Radwańska i Iga Świątek. Będzie można je spotkać na eventach z cyklu Dzieciaki do Rakiet. W Sopocie na wszystkie dzieciaki będzie czekać Ula Radwańska.

Zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone są przez stronę internetową Dzieciaki do rakiet, a także na miejscu podczas eventów. W zajęciach mogą wziąć wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Impreza potrwa od godziny 10.00 do 19.00.

Bezpłatne lekcje tenisa na wf. To już się dzieje!  

Tradycyjnie już jesienią akcja Dzieciaki do Rakiet przeniesie się do szkół. Każda podstawówka w Polsce będzie mogła wygrać sprzęt do gry w tenisa oraz profesjonalne szkolenia dla nauczycieli. Dzięki temu dzieci będą mogły na wf grać również w tenisa.

Konkurs dla szkół wystartuje we wrześniu. Aby wziąć udział, szkoła musi przesłać krótki filmik pokazujący sportowe pasje uczniów. Zgłosić się może każda podstawówka w Polsce, publiczna i niepubliczna. Do programu zakwalifikuje się 60 szkół.

Więcej szczegółów na stronie Dzieciaki do rakiet

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...