Mikołajkowe skoki przez przeszkody na Hipodromie

Dżokejka w przebraniu siedzi na koniu
Fot. materiały promocyjne Hipodromu

Zawodnicy i konie w zabawnych przebraniach, skaczący w rytm znanych świątecznych przebojów, bożonarodzeniowy jarmark, zapach pierników i grzanego wina… Grudniowe zawody konne na Hipodromie tradycyjnie już rozgrywane są w przemiłej, ciepłej, świątecznej atmosferze. Hipodrom zaprasza w dniach 6-8 grudnia 2019 r. na mikołajkową edycję zawodów JumpOff.

Cykl trwa od października – są to zawody halowe, a kolejne eliminacje odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu. Finał cyklu odbędzie się w marcu, zaś najbliższa eliminacja, która potrwa aż trzy dni, będzie wyjątkowa ze względu na świąteczną oprawę oraz minijarmark.

Na stoiskach będzie można poszukać inspiracji na prezenty, a w jeździeckiej restauracji wprowadzić się w zimowy nastrój rozgrzewającymi napojami. Z kolei dla najmłodszych na pewno dużą atrakcją będzie możliwość wspólnego dekorowania pierników.

Przy stajniach, również zgodnie z jeździecką tradycją, będzie można spróbować zimowych przekąsek w food truckach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zawody potrwają trzy dni, od piątku do niedzieli zawodnicy wystartują łącznie w 25 konkursach o różnym poziomie trudności. Grudniowe zawody są kolejnymi, w których dopisała frekwencja – na sopockim parkurze będzie można zobaczyć ponad 200 koni.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

6-8 grudnia, godz. 9.00-19.00, Hipodrom Sopot, Hala Pomarańczowa (wejście naprzeciwko ERGO ARENY).

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...