Wyścigi konne na Hipodromie

Dwóch dżokejów ściga się na torze wyścigów konnych
Fot. Monika Metza-Jodłowska

Niemal do ostatniej chwili rozstrzygał się los tegorocznych wyścigów konnych. Ostatecznie na Hipodromie udało się zaplanować dwa dni gonitw płaskich oraz kłusaków. Zapraszamy 19 i 20 sierpnia, w godz. 15.00-19.00. Wstęp jest wolny.

Terminy wyścigów w Sopocie są zależne od harmonogramu na warszawskim torze Służewiec, ponieważ w Sopocie nie stacjonują konie wyścigowe. Wszystkie startujące u nas wierzchowce przyjeżdżają z Warszawy, w czasie, gdy tam jest przerwa w gonitwach.

W tym roku, ze względu na zawirowania związane z pandemią, udało się zaplanować sopockie wyścigi dopiero na sierpień. Pomimo, że w planach są tylko dwa dni, letniej tradycji sopockiej stanie się zadość i ponownie na torze Hipodromu pobiegną folbluty, araby oraz kłusaki. Warto przyjść i oglądać, wyścigi konne są niezwykle emocjonujące. Zapraszamy w środę i czwartek, 19 i 20 sierpnia, od 15.00 do 19.00 na sopocki Hipodrom. Wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...