Sportowa ERGO ARENA zaprasza do wspólnych treningów

Sportowiec ubrany w niebieską koszulkę wykonuje ćwiczenia. Klęczy na lewym kolanie, prawa noga wyprostowana w bok.
Fragment filmu - treningu z Mateuszem Plichtą. Fot. materiały ERGO ARENY.

Myślisz o treningach z profesjonalistami, ale wciąż szukasz odpowiedniej motywacji? Dołącz do ekipy i ćwicz w domu. Premierowe odcinki cyklu Sportowa ERGO ARENA można śledzić online w soboty o godz. 10.00.

Treningi prowadzą reprezentanci sopockich i gdańskich klubów sportowych. Dzielą się wiedzą na temat przygotowania fizycznego oraz treningu funkcjonalnego, zachęcają do poprawy kondycji, zwłaszcza zimą i w czasie pandemii. Dostęp do filmów z ćwiczeniami jest bezpłatny, a ćwiczyć może każdy. Premierowe odcinki publikowane są facebookowym profilu ERGO ARENA i na kanale YouTube hali widowiskowo-sportowej.

Gościem pierwszego odcinka był Mateusz Plichta, rugbista, łącznik młyna w Ogniwie Sopot i student AWFiS, który po ogólnorozwojowej rozgrzewce zaprezentował i przeanalizował tabatę, czyli interwałowy trening dla wszystkich. Zajęcia z Mateuszem Plichtą można oglądać na kanale YouTube ERGO ARENA. Kto poprowadzi kolejne zajęcia? Przekonajcie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00. Dostęp jest bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...