Powtórka finału Ekstraligi Rugby

Rugbiści walczą o piłkę na boisku.
Fot. Jurek Bartkowski/Fotobank/PL/UMS

W II kolejce Ekstraligi Rugby Ogniwo Sopot podejmie na własnym stadionie Master Pharm Rugby Łódź. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 29 sierpnia o godz. 14.00. Będzie to rewanż za lipcowy mecz finałowy, czyli pojedynek mistrzów z wicemistrzami Polski w rugby.

Oba zespoły wchodzą w nowy sezon nieco „przemeblowane". W szeregach sopocian nie ma już m.in. Marcina Wilczuka, Paula Waltersa i AJ Rossouwa, jest za to kilku nowych, perspektywicznych rugbistów. Pojedynek na szczycie Ekstraligi już na samym jej starcie ustali hierarchię w wyścigu o mistrzostwo Polski. Poza wymienionymi klubami, apetyt na tytuł wykazuje kilka innych zespołów. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Niedzielny mecz 29 sierpnia odbędzie się na stadionie przy Jana z Kolna 18 w Sopocie. Początek o godzinie 14.00. Bilety kosztują 15 zł i 5 zł (ulgowy).

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...