Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży ponownie na Hipodromie

Jeździec na koniu skacze przez przeszkodę
Fot. Aleksandra Ziętak  

Sezon halowy na Hipodromie dobiega końca, ale zanim konie i jeźdźcy zaczną zmagania na świeżym powietrzu, czeka nas jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie. W dniach 7-10 kwietnia na Hali Pomarańczowej, kończąc sezon halowy, rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody.

Planowany jest udział blisko 300 młodych zawodników, którzy w Sopocie powalczą o tytuł Mistrza Polski. Zawody dzieci i młodzieży rozgrywane są w kategoriach wiekowych od 8. do 15. roku życia. Młodsze dzieci ścigają się na kucach, zaś już jedenastolatki mogą startować na dużych koniach. Konkursy podzielone są według grup wiekowych. Finały rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę.

Podczas zawodów na antresoli Hali Pomarańczowej działać będzie kiermasz jeździecki. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny, zawody rozgrywane będą w godz. 8.00-19.00.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...