Wpław wokół molo

Grupa pływaków w wodzie. Na brzegu kibice.
Fot. Fotobank.pl

Sopocki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejny cykl zmagań pływackich. W tym roku wyścigi pływackie im. Jacka Starościaka dookoła sopockiego molo odbędą się 23 lipca, 6 sierpnia i 20 sierpnia. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans około 1200 m.

Wszystkie wyścigi pływackie rozpoczynać się będą o godzinie 12.00. Start przy molo, od strony Łazienek Południowych. Meta przy molo od strony Łazienek Północnych, po wyjściu z wody i przekroczeniu maty pomiaru elektronicznego zlokalizowanej na brzegu. Pływacy będą mieli do pokonania dystans ok. 1200 m. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w 9 kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii statuetki i nagrody.

Zgłoszenia do wyścigu są przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej MOSiR Sopot i elektroniczne zapisy.pl.

Wyścigi pływackie im. Jacka Starościaka dookoła sopockiego molo odbywają się pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...