Aktualności

Koduj z Gigantami – bezpłatne warsztaty programowania

Wystartowała rejestracja na 9 edycję międzynarodowych, bezpłatnych warsztatów programowania: „Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”, czyli programistyczny bój bohaterów najlepszych gier, organizowanych przez szkołę Giganci Programowania. Akcja edukacyjna odbędzie się w Polsce, Hiszpanii, Chorwacji, Meksyku, Chile oraz na Słowacji w terminie 11-26 września br. Dla uczestników przygotowano 10 000 miejsc na zajęcia online oraz stacjonarnie w 90 miastach.

Spotkajmy się po wakacjach – piknik sąsiedzki przy Kraszewskiego

Sopockie Domy Sąsiedzkie i Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. I. Kraszewskiego zapraszają w piątek, 17 września, od godz. 16.30 na Piknik Sąsiedzki. Na placu koło Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Kraszewskiego 31) będzie się naprawdę dużo działo! Można dołączyć do współtworzenia wydarzenia.

Bez tabu w SPATiF-ie

W sopockim klubie SPATiF rozpoczyna się cykl spotkań „Bez tabu. Dyskusje bardzo otwarte”. Spotkania będą się odbywać w każdy ostatni czwartek miesiąca. Pierwsze pt. „Sex, drugs and alkohol” już 30 września. Projektowi patronuje Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS.

Wielkie Sąsiedzkie Grillowanie na Stadionie Leśnym

Już w najbliższą niedzielę, 19 września, od godz. 11.00 warto wybrać się na Stadion Lekkoatletyczny w Sopocie. Odbędzie się tam Piknik Rodzinny Wielkie Sąsiedzkie Grillowanie, który w tym roku będzie bogatszy o ofertę integracyjno-profilaktyczną oraz o Festiwal Baniek Mydlanych.

Zamknięcie fragmentu al. Niepodległości

W najbliższy weekend odbędzie się remont fragmentu jezdni al. Niepodległości. Prace prowadzone będą na obu pasach w kierunku Gdyni, na odcinku ok 300 metrów od skrzyżowania z ul. Kasztanową (okolice KFC). Zamknięcie nastąpi w piątek 17 września ok godz. 17:30, ponowne otwarcie nastąpi w poniedziałek ok. godz. 6:00. Na czas remontu wyznaczono objazd.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...