Aktualności

Spotkania autorskie w Sopotece

Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkanie z tłumaczem Wojciechem Charchalisem zatytułowane „Śladami Don Kichota", a także na kolejne spotkanie autorskie, z cyklu „Czarne fakty", którego bohaterką będzie Karolina Kuszyk. Oba spotkania odbędą się w Sopotece, 17 i 19 maja.

Kandydat do Nobla z wykładem na Goyki

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na wykład poświęcony niezwykłemu człowiekowi renesansu, akademikowi o skłonności do hazardu, Girolamo Cardano. Wykład wygłosi profesor Artur Ekert z University of Oxford. Zapraszamy do Art Inkubatora na Goyki 25 maja o godzinie 18.00.

Plaże wygodne dla wszystkich

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konsultacjach dotyczących dostępności sopockiej plaży dla osób z niepełnosprawnościami i ze szczególnymi potrzebami, które odbędą się w sobotę, 21 maja, w godz. 9.00-13.30 w okolicach wejścia nr 23 na plażę.

Sopockie plaże sprzątane codziennie

Od 1 maja do 30 września Sprzątanie mechaniczne odbywa się do godz. 9.00, ręcznie plaża jest sprzątana od 9.00 do 20.00. Codziennie od 6.00 do 9.00 mechaniczne sprzątane są również glony.

Poczytaj mi, czyli Tydzień Czytania Dzieciom

Na przełomie maja i czerwca w Minitece i Parku na Goyki odbędzie się wyjątkowa akcja zorganizowana dla uczczenia XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Muzyk, aktorka, strażacy i policjantka poczytają dzieciom fragmenty ulubionych książek i opowiedzą o swojej pracy. Zapraszamy do Miniteki i Parku na Goyki. od 30 maja do 3 czerwca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...