Aktualności

Punkt Konsultacyjno-Informacyjny dla osób w kryzysie psychicznym

Statystyki dla województwa pomorskiego wskazują, iż prawie 25 proc. jego mieszkańców doświadczyło zaburzeń psychicznych. Odpowiedzią Pomorskiej Koalicji Zdrowia Psychicznego na rosnące potrzeby wsparcia psychologicznego jest Punkt Konsultacyjno-Informacyjny/Doradztwo telefoniczne dla osób w kryzysie psychicznym. Punkt działa dwa razy w tygodniu, operatorem jest Stowarzyszenie na Drodze Ekspresji w Sopocie.

Koncert gwiazd w ramach ERGO #wPlenerze

W weekend od 7 do 9 sierpnia na dużym zewnętrznym ekranie LED HD na ERGO ARENIE obejrzeć będzie można transmisję koncertu polskich artystów z Żywca, a także koncert Bruce'a Springsteena. Wstęp wolny.

Sopot rozbudowuje ofertę żeglarską

Dodatkowe stanowiska cumownicze, pawilon na falochronie, który będzie pełnił funkcję sanitariatu, szatni i miejsca do przechowywania sprzętu, nowy slip do wodowania jednostek – już za rok m.in. o te elementy wzbogaci się oferta żeglarska Sopotu. Właśnie rozpisany został przetarg nieograniczony w trybie „zaprojektuj i wybuduj” na to zadanie inwestycyjne.

Trenuj z Kacpą na boisku SK ERGO ARENA 3X3 COURT!

Strefa koszykówki ulicznej SK ERGO ARENA 3x3 COURT zaprasza na treningi z Kacprem Kacpą Lachowiczem. Na najlepszych uczestników czekają nagrody.

Kraków w Sopocie. Muzyka, teatr, konkursy i obwarzanki!

Lajkonik rozdający buławą razy na szczęście, tradycyjne obwarzanki, konkursy, koncerty, spektakle – Kraków przyjeżdża do Sopotu, aby zachęcić mieszkańców kurortu do odwiedzenia stolicy Małopolski w ramach kampanii „Kraków nieodkryty”. W dniach 7-9 sierpnia po odrobinę tego, co pod Wawelem najlepsze, zapraszamy na skwer Kuracyjny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...