Aktualności

Sopocka Straż Miejska gotowa do sezonu

Sopocka Straż Miejska dostanie 50 dodatkowych blokad na koła samochodowe. Będą to blokady uniwersalne, pasujące do każdego typu kół. Dzięki temu zakupowi sopoccy strażnicy będą dysponowali w sumie 70 blokadami. Zakup urządzeń będzie sfinansowany z budżetu miasta.

„Dwa Teatry”. Rozpoczyna się 19. Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej 

Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Sopot 2019” odbędzie się w dniach 24-27 maja. W konkursie festiwalowym wezmą udział 34 słuchowiska i 28 spektakli telewizyjnych.

Family Cup, czyli rodzinne zmagania w kolarstwie górskim

Sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie Family Cup zapraszają do udziału w XXIV Amatorskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2019. Impreza odbędzie się 25 maja 2019 r. Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 na tyłach chaty Harnaś w Sopocie (ul. Moniuszki). Starty poszczególnych kategorii od godz. 11.00.

Łódki Open Skiff będą się ścigać w Sopocie

W drugiej połowie maja w Sopocie odbędą się regaty ERGO Hestia Eurochallenge, rozgrywane na łódkach klasy Open Skiff. To małe i szybkie łódki ślizgowe wyposażone w żagle o powierzchni 4,5 m kw., co sprawia, że zawody są dynamiczne i ekscytujące.

Posłuchaj, jak brzmi N.O.C.

Z okazji jubileuszu 100-lecia ewangelickiego kościoła Zbawiciela w Sopocie, 26 maja w muszli koncertowej na molo wystąpi zespól N.O.C. Początek koncertu o godz. 16.30.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...