Aktualności

O szkole demokratycznej, nowoczesnej, europejskiej, bezpiecznej

„Razem dla edukacji” to tytuł debaty, która odbyła się w II Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie w ramach działania SOS – Sieci Organizacji Społecznych.

Mikołajkowe świętowanie z sąsiadami

Na placu przed Spółdzielnią Mieszkaniową im. J. I. Kraszewskiego na Kamiennym Potoku w piątek, 3 grudnia, będzie się dużo działo. Sopockie Domy Sąsiedzkie i Spółdzielnia zapraszają na wspólne, mikołajkowe świętowanie. Będzie świąteczna herbata i piernikowe smakołyki, koncert kolędników i oczywiście niespodzianki od Św. Mikołaja.

Pomorskie Forum Solidarności Klimatycznej

II spotkanie w ramach Pomorskiego Forum Solidarności Klimatycznej im. Pawła Adamowicza odbędzie się w formule online, 30 listopada 2021 roku, w godz. 10.00-16.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Skorzystaj z zajęć na pływalni

Kryta Pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie (ul. Haffnera 57) zaprasza osoby z niepełnosprawnościami oraz o szczególnych potrzebach do korzystania z zajęć na basenie, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów.

Autobus SOS znów wyrusza z Sopotu

W poniedziałek, 29 listopada, ponownie rozpocznie kursowanie z Sopotu autobus pomocowy SOS. Będzie jeździł codziennie w godzinach wieczornych, by osoby potrzebujące mogły otrzymać ciepły posiłek, zimową odzież, a w razie potrzeby również pomoc ratownika medycznego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...