Aktualności

„Odzyskane. Detale sopockich wnętrz". Rozmowa na temat wystawy

W ramach spotkań towarzyszących wystawie „Odzyskane. Detale sopockich wnętrz" zapraszamy na spotkanie online z Aleksandrą Narczewską, Miejską Konserwator Zabytków w Sopocie. Rozmowy będzie można posłuchać na profilu Fb Muzeum Sopotu, we wtorek 29 września.

Zdalne nauczanie w ZSH w Sopocie

W związku ze stwierdzeniem zakażenia u drugiej osoby z grona pedagogicznego Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie, Sanepid zadecydował o skierowaniu na kwarantannę wszystkich nauczycieli ze szkoły. W związku z tym, cała szkoła przechodzi na nauczanie zdalne w terminie od 28 września do 2 października.

W trosce o bezpieczeństwo - do urzędu po uprzednim umówieniu

W związku z objęciem Sopotu tzw. żółtą strefą i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i zachowanie ciągłości pracy Urzędu Miasta Sopotu, wprowadza się do odwołania dodatkowe obostrzenia związane z załatwianiem spraw w następujących wydziałach:

Ochrona zdrowia i ekologia – na te projekty głosowali Sopocianie w BO

W poniedziałek zakończyliśmy głosowanie w 10. jubileuszowej edycji Sopockiego Budżetu Obywatelskiego.

Koronawirus. Policyjne kontrole przestrzegania zasad

W najbliższy weekend sopoccy policjanci przeprowadzą kolejne wzmożone działania poświęcone walce z Covid-19. Mundurowi będą przypominać o obowiązujących obostrzeniach wprowadzonych w związku z koronawirusem i będą stanowczo reagować na lekceważące zachowania. Szczególnym nadzorem zostaną objęte sklepy, lokale oraz środki transportu publicznego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...