Aktualności

Brakuje kosza na śmieci? Zgłoś to Zarządowi Dróg i Zieleni

Mieszkańcy Sopotu mogą do połowy lipca 2024 r. wskazać miejsca w których ich zdaniem powinny stanąć dodatkowe kosze na śmieci. Po weryfikacji zgłoszeń, pojemniki zostaną dostawione w miejscach w których ich najbardziej brakuje.

Wielokulturowo i rodzinnie, czyli piknik na Grodzisku

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, Skansen Archeologiczny Grodzisko w Sopocie, grupa Wielokulturowo i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zapraszają na Wielokulturowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca 2024 r. w sopockim Grodzisku. Wstęp wolny.

Rozstrzygnięto II konkurs ofert na realizację zadań gminy w 2024 r.

Ukazało się zarządzenie Nr 40/2024 Prezydenta Miasta Sopotu z 11 czerwca 2024 r. w sprawie rozstrzygnięcia II konkursu ofert na realizację zadań Gminy Miasta Sopotu w 2024 roku, w zakresie ekologii i ochrony środowiska, promocji i ochrony zdrowia, edukacji, działań i polityki społecznej, sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.

Sopot Cup 2024 zakończone z przytupem, czyli z porywistym wiatrem i pięknym słońcem!

Pierwszy przystanek Pucharu Polski odbył się w miniony weekend w Sopocie. Organizatorem regat był Uczniowski Klub Sportowy Navigo.

Songwriter Festival Sopot 2024

Już po raz trzeci w malowniczym parku na terenie Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie odbędzie się Songwriter Festival. Koncerty grane są we wszystkie poniedziałki czerwca, lipca i sierpnia o godzinie 20.30. Wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...