Aktualności

„Pielęgnacja w pigułce” – cykl bezpłatnych spotkań

Dom Pomocy Społecznej w Sopocie organizuje cykl bezpłatnych spotkań pt. „Pielęgnacja w pigułce”. Zapraszamy wszystkich opiekunów, wolontariuszy oraz członków rodzin opiekujących się obłożnie chorymi.

Młodzieżowy Puchar Polski dla Trefla

W finale Młodzieżowego Pucharu Polski (U-20) Trefl Sopot pokonał Asseco Arkę Gdynia, zdobywając pierwsze trofeum w historii tych rozgrywek! Spotkanie odbyło się w warszawskiej Arenie Ursynów. Za najlepszego zawodnika meczu uznano środkowego żółto-czarnych, Szymona Zapałę.

Nowa strategia miasta – przyjdź na warsztaty dla mieszkańców

Budowanie Strategii Rozwoju Sopotu musi odbywać się z udziałem mieszkańców. Inaczej ciężko będzie o czytelność strategii, a także o prawdziwe zaangażowanie w jej realizację tych, do których przede wszystkim jest ona kierowana. Zapraszamy więc na warsztaty dla mieszkańców, które odbędą się w czwartek, 20 lutego o godz. 18.00 w siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Polnej 16/20, aula 0.4.

Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób cytologię

To hasło kampanii promującej profilaktykę raka szyjki macicy wśród mieszkanek województwa pomorskiego, organizowanej przez spółkę COPERNICUS Podmiot Leczniczy, w ramach projektu „Profilaktyka raka szyjki macicy szansą na wydłużenie aktywności zawodowej kobiet”.

Rekrutacja do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych

W Sopocie każdy maluch ma zapewnione miejsce w przedszkolu. Rekrutacja rusza 2 marca 2020 r., wnioski o przyjęcie dziecka do wybranej placówki będzie można składać do końca miesiąca. Premiowane będą dzieci, których dwoje rodziców pracuje oraz te, które mają szczepienia ochronne. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I należy składać w szkole podstawowej, od 2 marca do 30 kwietnia 2020 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...