Aktualności

Widzę zamiast nienawidzę. O sposobach na świat bez nienawiści

Jak od słów pełnych złych emocji przejść do dostrzegania drugiego człowieka? Nic trudnego. Wystarczy ze słów „Nienawidzę cię” wykreślić kilka zbędnych liter. W ten sposób powstanie nowa jakość – widzę cię! Bo o to właśnie chodzi Fundacji im. ks. Jana Kaczkowskiego – o zmianę perspektywy. 19 września w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku odbędzie się debata pod hasłem „Widzę zamiast nienawidzę. O sposobach na świat bez nienawiści”. 

Obrady Rady Miasta Sopotu – transmisja

IX Sesja Rady Miasta Sopotu – transmisja na żywo

Standardy jazzowe na finał Wieczorów Muzycznych u św. Andrzeja

Kończą się dziewiąte już spotkania muzyczne w kościele pw. św. Andrzeja Boboli (ul. Powstańców Warszawy 15). Najbliższy dodatkowy i ostatni koncert odbędzie się 9 września o godz. 19.00. Wstęp jest wolny.

Budżet Obywatelski w Sopocie – głosuj na projekty zgłoszone przez mieszkańców

Już po raz 9. mieszkańcy kurortu zadecydują o ważnych inwestycjach w mieście, które zrealizowane będą w przyszłym roku. W Sopockim Budżecie Obywatelskim, od 8 do 23 września, głosować może każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 16 lat i oświadcza, iż jest mieszkańcem kurortu. W tym roku wybierać będziemy spośród 59 inwestycji lokalnych oraz 36 ogólnomiejskich. Pula środków do zagospodarowania to aż 4 mln zł.

Humor Świata w Operze Leśnej

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...