Aktualności

Wsparcie dla sopockich seniorów

Potrzebujesz pomocy? Znasz kogoś, komu potrzebna jest pomoc? Zadzwoń! Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie oraz Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu proponują pomoc seniorom.

Zobacz, jak wspierać seniorów. Seria filmów o opiece

Zapraszamy do zapoznania się z cyklem filmów, które dotyczą specyfiki pracy z seniorem w oparciu o „Pozytywne podejście do opieki”. Pokazują one i z pewnością pomagają zrozumieć procesy, które mogą dotyczyć każdego z nas.

Lokal przy plaży do wynajęcia

Bałtycka Agencja Artystyczna BART ogłosiła przetarg na najem lokalu mieszczącego się przy alei Mamuszki.

Świąteczne paczki dla potrzebujących

W tym roku, z powodu pandemii nie będzie sopockiego śniadania wielkanocnego dla potrzebujących. Nikt jednak nie zostanie bez wsparcia. Osoby te otrzymają świąteczne paczki, a w nich żywność - w tym wielkanocne przysmaki. Paczki dostaną również samotni seniorzy i osoby niesamodzielne.

Remont ul. Pogodnej, Architektów

Sopot rozpoczyna remonty ulic w dolnej części miasta. Będą one dotyczyły nie tylko wymiany nawierzchni jezdni lub chodników, ale mają na celu głównie poprawę warunków gospodarowania wodami opadowymi, w tym zagospodarowanie tych wód i ochronę przed podtopieniami. Od 6 kwietnia na ul. Pogodnej i Architektów rozpocznie się modernizacja nawierzchni ulic wraz z chodnikami i wjazdami na posesje oraz modernizacja oświetlenia ulicznego. Projektanci sięgnęli do nowoczesnych rozwiązań wprowadzając elementy infrastruktury pozwalającej na zagospodarowanie wód opadowych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...