Aktualności

Zmiany organizacji ruchu na ul. Malczewskiego i al. Niepodległości. Nowe rozkłady jazdy autobusów

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie przypomina, że od środy, 1 lipca, w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Malczewskiego, wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu.

Druga tura wyborów. Turysto, drogi Gościu – głosuj w Sopocie!

Planując wakacyjny wypoczynek w Sopocie, warto wziąć pod uwagę, że w niedzielę, 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Zostaw samochód na Eko parkingu, na plażę jedź meleksem!

Już po raz czwarty, w sezonie 2020, Sopot uruchamia program Eko parkingu buforowego oraz transportu meleksami po mieście. Od 26 czerwca dla wszystkich gości dostępny będzie całodobowy, bezpłatny Eko parking na ponad 700 miejsc przy ERGO ARENIE. Do 30 sierpnia będzie można codziennie skorzystać z transportu meleksami na sopocką plażę czy do centrum miasta.

Z MOSiR na błoniach

Sopocki MOSiR zaprasza do uczestnictwa w piknikach na sopockich błoniach.

Sopockie Konsekwencje Teatralne – nabór trwa

Mimo zawirowań związanych z pandemią, tegoroczna edycja Sopockich Konsekwencji Teatralnych, planowana na jesień, się odbędzie. Na dziś zaplanowana jest wersja klasyczna, na żywo, ale gdyby nie było takiej możliwości, to organizatorzy dopuszczają możliwość prezentacji spektakli online. Do 10 lipca można zgłaszać chęć udziału w Konsekwencjach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...