Aktualności

Salon Fryzjerski Luk Luk zaprasza

Ekonomia społeczna to dziedzina, w której Spółdzielnia Socjalna Kooperacja działa na terenie Sopotu już od 10 lat. Spółdzielnia proponuje mieszkańcom Sopotu i Trójmiasta nowe usługi świadczone przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

Kamienny Potok – wczoraj i dziś

Do końca kwietnia do Domu Sąsiedzkiego Alternatywy 5 przynosić można zdjęcia z przeszłości Kamiennego Potoku. Będą one elementem warsztatów, podczas których uczestnicy postarają się pokazać jak dzielnica zmieniła się na przestrzeni lat. 

Bezpłatne szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65+

Mieszkanki i mieszkańcy Sopotu po 65 r.ż. mogą skorzystać z bezpłatnej ochrony przed infekcjami pneumokokowymi. Szczepienia finansowane są ze środków NFZ, receptę na bezpłatną szczepionkę wystawia lekarz POZ.

Otwarty konkurs na zadania dla organizacji pozarządowych

Miasto Sopot ogłosiło II konkurs ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w roku 2024. Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotów, którym zostanie zlecone wykonanie zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji w formie wsparcia i powierzenia.

„SM – i co z tego?”. Konferencja dla osób ze stwardnieniem rozsianym

Fundacja StwardnienieRozsiane.Info zaprasza do uczestnictwa w jubileuszowej, 5. Ogólnopolskiej Konferencji „SM – i co z tego?”. Konferencja odbędzie się 18 i 19 maja w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Konferencja jest skierowana do osób chorujących na stwardnienie rozsiane (SM), ich bliskich, a także do wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką SM

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...