Aktualności

19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży – warsztaty dla rodziców

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie po raz kolejny przyłączył się do ogólnoświatowej kampanii i zaprasza na bezpłatne warsztaty – „Rozmawiam, więc chronię” dla rodziców oraz „Być partnerem” – warsztat rozwojowy dla mężczyzn.

Konkurs na logo Art Inkubatora

Dyrektor sopockiego Art Inkubatora Joanna Cichocka-Gula ogłosiła Międzynarodowy Konkurs na Logo i Identyfikację Wizualną dla Instytucji, które będą jej oficjalnym i podstawowym elementem identyfikacji graficznej. Pierwszy etap konkursu potrwa do 18 listopada br., zwycięzcę poznamy na początku 2020 r,

Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

W tym roku po raz pierwszy w historii Sopot będzie gospodarzem Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu. Zawodom rozgrywanym na Hipodromie w dniach 9-11 listopada towarzyszyć będą konkursy ujeżdżeniowe oraz gry i konkurencje oparte na programie Olimpiad Specjalnych.

Rozwiązanie umowy na Rower Metropolitalny Mevo

Oświadczenie Zarządu Obszaru Metropolitalnego Gdańsk Gdynia Sopot ws. rozwiązania umowy na zarządzanie Rowerem Metropolitalnym Mevo.

Sopot partnerem akcji Czytaj PL

Listopadowa akcja promująca czytelnictwo, Czytaj PL, ruszyła już po raz piąty! Uczestnicy poprzednich czterech edycji wypożyczyli w sumie 300 tysięcy e-booków i audiobooków.. Bezpłatnie czytano już na 4 kontynentach, w 16 krajach. W tym roku do partnerów akcji dołączyło 6 nowych miast, jednym z nich jest Sopot.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...