Aktualności

Rozpoznaj się na starych zdjęciach z Sopotu

Teatr BOTO zaprasza 28 lutego na otwarcie wystawy fotografii Krzysztofa Stryjeckiego, który dokumentował muzyczne i imprezowe życie Sopotu w latach 60. Wyboru zdjęć dokonał syn Krzysztofa Stryjeckiego, Sebastian Stryjecki.

Sejmik Województwa Pomorskiego wspiera Sopot w walce ze smogiem

Radni Sejmiku Województwa Pomorskiego przyjęli dziś, tj. 24 lutego uchwałę w sprawie wprowadzenia na obszarze Gminy Miasta Sopotu ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

Bieg Inki na 2020 m i Wiosna na 5

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza do wspólnego biegania na świeżym powietrzu. Jeszcze w lutym Bieg Inki, w marcu Sopocka Wiosna na 5.

Nie dokarmiaj ptaków!

Edukacyjna akcja #nieschlebiajmi. Nie dokarmiaj ptaków!, którą Miasto Sopot prowadzi, skierowana jest do mieszkańców i turystów przyjeżdżających nad morze i informować będzie o szkodliwości dokarmiania ptaków pieczywem. W mieście pojawią się plakaty oraz kubiki (w polskiej i angielskiej wersji językowej), znaki na molo mówiące o tym, że karmienie ptaków chlebem bardzo im szkodzi, a nawet prowadzi do śmierci.

Festiwal Kryminału w Teatrze na Plaży

Sopocki Teatr na Plaży zaprasza w dniach 5-8 marca 2020 na trzecią edycję festiwalu Zielone Oko, czyli teatralno-filmowo-radiowego festiwalu kryminału. W programie spektakle teatralne z muzyką na żywo, projekcje filmowe i spotkania z gośćmi. Wszystko spod znaku kryminału i czarnej komedii, inspirowane klasycznymi słuchowiskami radiowymi z lat. 50 i 60. Wystąpią m.in. Anna Cieślak i Rafał Zawierucha.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...