Aktualności

Lekcje wrażliwości i pomagania w Sopocie

Pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie prowadzą w sopockich szkołach zajęcia edukacyjne mające na celu uwrażliwienie młodych ludzi na drugiego człowieka, na potrzeby osób bezdomnych, chorych, starych, samotnych, niepełnosprawnych, znajdujących się w sytuacji kryzysowej.

Aktywni, kreatywni, zaangażowani... - "Seniorzy w akcji" w Sopocie

Jeśli skończyliście już Państwo 60 lat, poszukujecie pomysłu na aktywność, macie trochę wolnego czasu, chcecie rozwijać swoje pasje i zainteresowania a przy tym aktywnie działać na rzecz swojej społeczności – zapraszamy do udziału w projekcie SENIORZY W AKCJI – KAPITALNI SPOŁECZNIE.

"Adoptuj Babcię, adoptuj Dziadka" – akcja sopockich dzieci

21 i 22 stycznia rodzice i dzieci uczęszczające do Niepublicznego Przedszkola i Szkoły Lokomotywa w Sopocie wezmą udział w akcji "Adoptuj Babcię, adoptuj Dziadka". W dniu Babci i Dziadka odwiedzą starszych i samotnych mieszkańców Sopotu, wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Ogólnopolski konkurs "Zabytek Zadbany" - edycja 2013

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza ogólnopolski konkurs "Zabytek Zadbany" promujący najlepsze wzory konserwacji, utrzymania i zagospodarowania zabytków – edycja 2013

Jaki powinien być Twój Sopot? – aktualizacja Strategii Rozwoju Miasta

Miasto Sopot wspólnie z Instytutem Badań nad Gospodarką Rynkową zapraszają do dyskusji nad przyszłością Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...