Aktywny Sopot

Trefl Sopot podejmie Twarde Pierniki Toruń

Sezon czas zacząć! Po 151 dniach zespół Trefla Sopot wraca do ligowego grania. W niedzielę, 5 września o godzinie 18.30 w ERGO ARENIE żółto-czarni zmierzą się w Twardymi Piernikami Toruń. Bilety na spotkanie są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

Kręć kilometry dla Sopotu!

Jak co roku, 1 września rozpoczęła się dwumiesięczna kampania promująca dojazdy rowerem do pracy. Punkty zebrane za przejechane kilometry będzie można wymieniać na nagrody.

Powtórka finału Ekstraligi Rugby

W II kolejce Ekstraligi Rugby Ogniwo Sopot podejmie na własnym stadionie Master Pharm Rugby Łódź. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 29 sierpnia o godz. 14.00. Będzie to rewanż za lipcowy mecz finałowy, czyli pojedynek mistrzów z wicemistrzami Polski w rugby.

Anna Kiełbasińska na Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły!

Tegoroczne Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły zostanie rozegrane na Stadionie Leśnym Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego w poniedziałek, 30 sierpnia, o godz. 17.00. W tegorocznym memoriale weźmie udział około 20. olimpijczyków i medalistów Igrzysk Olimpijskich, wśród nich Anna Kiełbasińska z SKLA, srebrna medalistka z Tokyo.

Katamarany powalczą o mistrzostwo Polski

Kolejny raz w tym sezonie w Sopocie odbędą się regaty katamaranów. Żeglarze klasy Formuła 18 i A-class walczyć będą o mistrzostwo Polski. Organizatorem jest klub żeglarski UKS Navigo. Regaty odbędą się w dniach 20-22 sierpnia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...