Aktywny Sopot

Trefl Sopot. W lidze europejskiej i polskiej

Cztery dni po premierowym zwycięstwie w FIBA Europe Cup żółto-czarni staną przed kolejnym wyzwaniem. W 8. kolejce Energa Basket Ligi Trefl Sopot zmierzy się z Enea Abramczyk Astorią Bydgoszcz. Spotkanie w ERGO ARENIE rozpocznie się w niedzielę, 24 października, o godzinie 17.30. Bilety na mecz są dostępne na stronie internetowej www.sercesopotu.pl.

Pływacki Memoriał Andrzeja Pawińskiego

Sopocki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje ogólnopolskie zawody pływackie Memoriał Andrzeja Pawińskiego. Zawody zostaną rozegrane w sobotę, 23 października, na krytej pływalni MOSiR.

Sopocka Jesień – bieg na 7 km oraz biegi dzieci i młodzieży

W cyklu Sopockie Cztery Pory Roku przyszedł czas na jesień. W sobotę 9 października o godz. 10.00 sopocki MOSiR i The North Event zapraszają do wspólnego biegania dzieci i młodzież sopockich szkół. Impreza pod hasłem: Sopocka Jesień odbędzie się na dystansach od 200 do 600 metrów.

Starcie na szczycie w ERGO ARENIE

Koszykarze Trefla Sopot 9 października podejmą na własnym parkiecie Enea Zastal BC Zieloną Górę. Obie drużyny chcą w tym sezonie włączyć się w walkę o ligową czołówkę, dlatego szykują nam się bardzo ciekawe zawody. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30, a bilety na mecz wciąż są dostępne na www.sercesopotu.pl.

Hipodrom rozpoczyna sezon halowy

Tradycyjnie w październiku na Hipodromie rozpoczyna się sezon halowy. Zawody konne będzie można oglądać dwa lub trzy razy w miesiącu, a pierwsze – w ramach cyklu JumpOFF Hipodrom – już w najbliższy weekend, czyli 9-10 października.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...