Aktywny Sopot

Sopocki Bieg Niepodległości

105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości będzie okazją do wspólnego biegu w Sopocie. Całymi rodzinami, pojedynczo, w każdym wieku, marszem lub biegiem – wszyscy są zaproszeni do udziału w Biegu Niepodległości. Start 12 listopada 2023 r. punktualnie o godz. 12.00 ze skweru Kuracyjnego. Do wyboru są dwie trasy, krótsza to pętla 4 km, dłuższa stanowi dwukrotność tego dystansu.

Mecz Kaszubski z warszawską Legią

11 listopada o godzinie 17.30 w ERGO ARENIE koszykarze Trefla Sopot podejmą Legię Warszawa. Spotkanie 8. kolejki Orlen Basket Ligi zapowiada się wyjątkowo, a rywalizacja zyskała status Meczu Kaszubskiego! Tego dnia żółto-czarnym będą kibicować licznie zgromadzeni uczniowie z Kaszub, którzy przyjadą na finał konkursu plastycznego „Aktywne Kaszuby”, a atrakcje przygotowane dookoła boiska przybliżą wszystkim obecnym kulturę regionu. Bilety są dostępne na www.sercesopotu.pl

Sopocki MOSiR zaprasza do sauny

Na miejskiej pływalni przy ul. Haffnera w Sopocie ponownie działa sucha sauna. Jest czynna dwa razy w tygodniu, bilety kosztują 15 i 10 zł za 60 minutową sesję. Mniej, bo 12 i 9 zł, zapłacą mieszkańcy z Kartą Sopocką.

Ogniwo Sopot kontra mistrzowie z Aleksandrowa

W ostatnim meczu bieżącego roku Ogniwo Sopot podejmie u siebie mistrzów Polski. Rywalem sopocian w meczu w sobotę, 4 listopada 2023 r., będzie zespół Budo 2011 Aleksandrów Łódzki, który pokonał Ogniwo w finale ubiegłego sezonu. Początek spotkania o godzinie 16.00.

XIII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym

W sobotę, 28 października, w Hali 100-lecia Sopotu, odbędzie się XIII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.30 i potrwają do 20.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...