Aktywny Sopot

Hipodrom rozpoczyna sezon halowy

Tradycyjnie w październiku na Hipodromie rozpoczyna się sezon halowy. Zawody konne będzie można oglądać dwa lub trzy razy w miesiącu, a pierwsze – w ramach cyklu JumpOFF Hipodrom – już w najbliższy weekend, czyli 9-10 października.

Wejście na molo znów bezpłatne

W ostatnią niedzielę września zakończył się sezon płatnych wejść na sopockie molo. Oznacza to, że od poniedziałku, 27 września, wszyscy chętni, którzy będą chcieli pospacerować po najdłuższym drewnianym pomoście w Europie, mogą to zrobić bez kupowania biletu.

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej w Sopocie

Sopocki Hipodrom to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w Polsce. Jest także najbardziej aktywnym, każdego miesiąca odbywa się tutaj kilka imprez jeździeckich, a w okresie letnim zawody rozgrywane są niemal w każdy weekend. W dniach 23-26 września w godz. 9.00-16.00 na Hipodromie odbędzie się finał zawodów Polska Liga Jeździecka.

Po medale konno i na deskorolce

Młode sopockie sportsmenki zajęły wysokie pozycje w zawodach rangi Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody i na deskorolce.

Fantastyczna frekwencja na zawodach WKKW na Hipodromie

W niedzielę 5 września zakończyły się trwające cztery dni zmagania jeźdźców z całego świata, którzy zjechali do Sopotu na ostatnie w tym sezonie zawody międzynarodowe we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego WKKW, czyli jeździeckim triathlonie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...