Aktywny Sopot

Trefl Sopot ma nowego trenera!

51-letni Żan Tabak został nowym trenerem Trefla Sopot! Mistrz NBA z 1995 roku podpisał z klubem kontrakt, który obowiązywać będzie do końca sezonu 2024/2025. Dla chorwackiego szkoleniowca będzie to powrót do serca Trójmiasta. Żan Tabak prowadził drużynę z Sopotu na początku sezonu 2012/2013 i zdobył z nią Superpuchar Polski. Do naszego kraju trener wrócił przed rozgrywkami 2019/2020, kiedy to objął zespół z Zielonej Góry i w ciągu dwóch lat wywalczył z nim mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, a także Puchar i Superpuchar Polski.

Czas na Rowerowy Maj 2022

Kolejna edycja akcji Rowerowy Maj w tym roku trwać będzie od 4 do 31 maja. Kampania promuje zdrowy tryb życia wśród dzieci przedszkolnych, uczęszczających do szkół podstawowych, a także nauczycieli, rodziców i opiekunów. Zapraszamy do udziału, nagrody gwarantowane!

Treningi przed sezonem letnim

Zawodnicy Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego w pocie czoła przygotowują się do sezonu letniego na obozach krajowych i zagranicznych. Najważniejsze tegoroczne imprezy LA to: Uniwersjada, Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.

Wiosenne zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią na sopocki Hipodrom powraca impreza, która tradycyjnie kojarzona jest przez mieszkańców z nadejściem wiosny. Dwutygodniowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego „WKKW Sopot Spring Tour”. W tym roku te międzynarodowe zawody odbędą się od 28 kwietnia do 8 maja. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Trefl Sopot dziesiątą drużyną Energa Basket Ligi

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Trefl Sopot po trzech dogrywkach pokonał Legię Warszawa 109:104. Było to piętnaste zwycięstwo żółto-czarnych w sezonie 2021/2022. Żółto-czarni zakończyli rozgrywki na 10. miejscu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...