Aktywny Sopot

Zdrowa sobota – zrób coś dla siebie

Bezpłatne badania, porady lekarskie, wykłady oraz ćwiczenia – to wszystko zawierać będą w sobie „Zdrowe soboty” – nowy cykl spotkań w ERGO ARENIE, który zainaugurowany zostanie 23 września 2017 r.

Sopot pod żaglami zaczyna kolejny sezon

10. jubileuszowe rozpoczęcie szkolnego sezonu żeglarskiego odbyło się w piątek, 15 września, w sopockiej marinie. Oprócz zaproszonych gości w otwarciu sezonu wzięli udział młodzi i starsi żeglarze, wychowankowie klubów żeglarskich w Sopocie.

Rower metropolitalny w Sopocie – wybierz miejsca postoju

Zapraszamy mieszkańców Sopotu do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących rozmieszczenia stacji postojowych roweru metropolitalnego. Przyszli użytkownicy mają też szansę na zgłoszenie własnych propozycji miejsc, w których te rowery będą parkować.

Trzy nowe stacje napraw rowerów w Sopocie

Sopot zyskał trzy kolejne samoobsługowe stacje napraw rowerów. Łącznie miasto może pochwalić się już sześcioma stanowiskami w różnych lokalizacjach. Jest to wspólna inicjatywa Miasta Sopot i Grupy GPEC.

Dzień Otwarty z Rugby

Sopockie rugby ma już ponad 50 lat. By przybliżyć tę dyscyplinę sportu, Miejski Klub Sportowy Ogniwo przygotował specjalny program, w którym dzieci i młodzież z sopockich szkół będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Dzień Otwarty z Rugby odbędzie się w środę, 20 września, na stadionie im. Edwarda Hodury.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...