Aktywny Sopot

Rajd Kobiet po japońsku!

Automobilklub Orski zaprasza na Rajd Kobiet 2017!. Startuje już 28 października w dalekowschodniej odsłonie. Organizatorzy zachęcają do udziału i zabawy wszystkie aktywne panie. Konieczna wcześniejsza rejestracja.

Pętla Reja będzie odwodniona

Dobra wiadomość dla rowerzystów! Miasto Sopot zawarło z Nadleśnictwem Gdańsk porozumienie, na mocy którego odwodniona zostanie Pętla Reja – ulubiona trasa trójmiejskich kolarzy.

Ogniwo przeciw Budowlanym

Na stadionie rugby im. Edwarda Hodury (ul. Jana z Kolna 18) w sobotę, 4 listopada odbędzie się mecz na szczycie ekstraligi pomiędzy Ogniwem Sopot i Master Pharm Budowlanymi Łódź. Sopoccy rugbiści zajmują drugie miejsce w tabeli, Budowlani z Łodzi plasują się na pozycji pierwszej.

Trefl Sopot ponownie w ERGO ARENIE!

Po wyjazdowym meczu w Koszalinie, w niedzielę 29 października, Trefl Sopot wraca na własny parkiet. O godz. 12.40 w ERGO ARENIE podejmie ekipę Miasta Szkła Krosno. Szykuje się kolejna dawka sportowych emocji, a nieocenionym wsparciem będzie doping żółto-czarnej publiczności! Sprawcie, by „serce Sopotu” biło pełną mocą. Zapraszamy na trybuny, bilety już od 10 zł.

Pływacki Memoriał Andrzeja Pawińskiego

Na krytej pływalni przy ul. Haffnera 57 w Sopocie w sobotę, 21 października 2017 r., obserwować będzie można zmagania 190 zawodników z 11 klubów. Zmierzą się oni w zawodach pływackich, które od tego roku będą zarazem Memoriałem Andrzeja Pawińskiego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...