Sopot moje miasto

Magia świąt na Placu Przyjaciół Sopotu

Ależ będzie kolorowo, artystycznie i… smacznie w niedzielę, 17 grudnia, na Placu Przyjaciół Sopotu! Wigilia dla mieszkańców zakończy Jarmark Świąteczny, którego ostatnia odsłona rozpocznie się w piątek, 15 grudnia. Zapraszamy wszystkich na występy artystyczne, pokazy edukacyjne oraz spotkanie w świątecznej atmosferze przy wspólnym stole.

Sopoccy licealiści z uniwersyteckim wsparciem

Porozumienie o współpracy pomiędzy II Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie i Uniwersytetem Gdańskim podpisali dr hab. Tadeusz Dmochowski, dziekan Wydziału Nauk Społecznych UG oraz Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. Uroczystość odbyła się 12 grudnia na Wydziale Nauk Społecznych UG.

Prezydent Sopotu nie wystąpi w programie TVP3 Gdańsk „Pomorze Samorządowe”

Pomóżmy rodakom na Białorusi

Tradycyjnie już, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Urząd Miasta Sopotu wspólnie z sopockim oddziałem stowarzyszenia Wspólnota Polska organizuje zbiórkę produktów, które zostaną przekazane w prezencie Polakom mieszkającym na Białorusi.

Sopocki dworzec – przyjazna przestrzeń miasta

Nowy dworzec z powodzeniem służy mieszkańcom i turystom. Stał się miejscem lubianym, Sopoteka i lokale gastronomiczne są chętnie odwiedzane nie tylko przez sopocian. Ostatnio formalnie został zakończony cały proces inwestycyjny. Jego ostatnim etapem było przekazanie na własność spółce PKP powierzchni przeznaczonej do bezpośredniej obsługi podróżnych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...